iPhone 14

iPhone 14 dostane paměť jako výkonnější počítač

  • Přestavení iPhonů 13 proběhlo v půli září
  • Apple novinky vylepšil, ale ne zásadně
  • Velké změny prý přinese až iPhone 14

Apple v půli září představil svoji novou modelovou řadu iPhone 13. Ta sází na menší mezigenerační vylepšení (fotoaparáty, Cinematic Mode, větší akumulátory) a znovu na stejné složení, které známe z loňska, tj. iPhone 13 Mini, klasická „třináctka“ a vybavenější varianty 13 Pro a 13 Pro Max.

iPhone 13 je sázka na jistotu

Zatímco v tomto roce se jablečný brand drží hodně při zemi, v příštím roce do toho pořádně praští, jak nedávno avizoval i server PhoneArena s odvoláním na několik zdrojů blízkých společnosti nebo populárního tipéra Jona Prossera. Takže otázka zní: co bude jinak?


Nepřehlédněte: Xiaomi 11T Pro RECENZE: extrémní 120W nabíjení a ohromný fotoaparát


iPhone 14 s obří pamětí

Už v souvislosti s letošními iPhony se hodně hlasitě skloňoval kovový rámeček. Předpokládalo se použití titanu, ten si však Američan údajně šetří pro iPhone 14. Z displeje zmizí zatracovaný i zbožňovaný výřez, Apple „učeše“ design a vrcholné verze se blýsknou periskopovým fotoaparátem.

A to není všechno. GSMArena má teorii, že v příštím roce dostanou nejdražší modely obří vnitřní paměť o velikosti 2 TB. Dokonce sílí spekulace, že iPhone 14 Pro a 14 Pro Max by mohly startovat na 256 GB namísto současných 128 GB.

Total
23
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..