Varta Power Bank Energy 20 000

Varta Power Bank Energy 20 000: cvalík za dobrou cenu

  • Varta posílá do obchodů další povedenou powerbanku
  • Nabízí kapacitu 20 000 mAh a čtyři konektory pro nabíjení

Powerbanka Varta Power Bank Energy 20 000 představuje ideální řešení pro uživatele, kterým jde o co nejlepší poměr ceny a kapacity. Zařízení sice postrádá rychlé nabíjení jako je například Quick Charge, ale nechybí mu masivní Li-Pol baterie s kapacitou 20 000 mAh a tři resp. čtyři konektory pro nabíjení.


Psali jsme: Xiaomi chce MIUI vyladit k dokonalosti, zakládá speciální komisi


Varta Power Bank Energy 20 000

Powerbanku je možné nabít s využitím microUSB nebo USB-C. Pro připojená zařízení je pak k dispozici jak USB-C (in/out), tak dvaktát klasické USB. I přes absenci Quick Charge zvládá Varta nabíjecí proud 2,4 A na USB resp. 3 A na USB-C a totéž platí pro nabití samotné powerbanky.

O stavu nabíjení informují čtyři stavové diody na boku zařízení. Standardem je možnost využít dobíjení až pro tři zařízení naráz. Tělo powerbanky je provedeno z kvalitního plastu, který redukuje celkovou váhu a je vybaveno  protiskluzovým vzorem. V balení nechybí microUSB kabel pro nabíjení podporovanými rychlostmi powerbankou.

Cena

Rozměry Varta Power Bank Energy 20 000 činí 157 × 78,5 × 22 mm. Hmotnost je 435 gramů. Doporučená cena byla výrobcem stanovena na 749 korun.

Total
9
Shares