Chrome

V prohlížeči Chrome se nachází skryté hry zdarma! Odemknete je zadáním těchto speciálních kódů

  • Člověk je chvíli bez internetu a hned si připadá jako v pravěku!
  • I tak můžete využít prohlížeč Chrome k hraní jednoduché hry

Skryté mini hry v prohlížeči Chrome, jinak také nazývané Easter Eggs, jsou zajímavé a když je nuda, pořádně zabaví, ale jen málokdo o nich ví. Pojďme se společně podívat na čtyři perfektní hry, které před námi Google skryl. A víte co je na tom všem nejlepší? Jednu můžete hrát zdarma i ve chvílích, kdy nejste v dosahu internetového připojení.


Nepřehlédněte: Prohlížeči Chrome nedůvěřují ani zaměstnanci Googlu. V USA začíná soudní bitva roku, týká se sledování uživatelů


Skryté hry v prohlížeči Google Chrome

Nudíte se často při cestování MHD? V tom případě byste měli vědět, že internetový prohlížeč Google Chrome obsahuje hned několik skrytých her, u nichž se skvěle zabavíte a zároveň zavzpomínáte na doby, kdy k nám teprve pronikaly první stolní počítače.

Klíčem k odemknutí schovaných her je znalost těch správných klíčových slov. Asi není na světě člověka, který by neznal Pac-Mana, který žere kuličky a snaží se v bludišti vyhnout duchům. Jestliže si ho chcete čas od času zahrát, tak můžete.

Ve vyhledávači zadejte příkaz „Pac-Man“ a můžete se nechat začít nahánět partičkou barevných dušiček. Další legendární hrou je Had (Snake). Pamatujete na telefony značky Nokia, které s ním před lety přišly? Určitě ano! Abyste si populárního hada zahráli, napište „Had“ a vše potvrďte.

Google Chrome
Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ

Pac-Man, Had, Solitaire a další

Že byste raději něco z jiného soudku? I na vás vývojáři prohlížeč Chrome pamatovali. Vyhledejte „Solitaire“ a pusťte se do toho. Vážně vám také musíme složitě vysvětlovat, co se stane, když do vyhledávače zadáte „Hledání min“ nebo „Hodit mincí“?

A závěrem ještě jeden užitečný tip. Každému se určitě někdy stalo, že něco hledal na Googlu a mezitím mu vypadl internet. Výsledkem je vždy zobrazení stránky s hláškou „Nejste připojeni k internetu“. Stačí poklepat na displej (nebo na mezerník, když jste na PC) a aktivuje se skrytá hra, ve které s dinosaurem přeskakujete různé překážky.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ, zdroj: vlastní

Total
0
Shares