Chrome

V prohlížeči Chrome se nachází skrytá hra! A je tak moc návyková, že ji určitě budete chtít vyzkoušet

  • Nemáte na telefonu k dispozici internetové připojení?
  • I tak můžete využít prohlížeč Chrome a to k hraní jednoduché hry

Pohybujete se často v místech, kde není internet? V tom případě byste měli vědět, že internetový prohlížeč Google Chrome obsahuje skrytou hru, u které se skvěle zabavíte a zároveň zavzpomínáte na doby, kdy k nám teprve pronikaly první stolní počítače.


Nepřehlédněte: Jaký nás čeká energetický osud aneb budeme následovat dinosaury?


Skrytá hra v prohlížeči Google Chrome

Na první pohled nepoznáte, že v prohlížeči nějaká „gamesa“ schovaná vůbec je. Po zobrazení hlášky „Nejste připojeni k internetu“ se však na obrazovce zobrazí logo dinosaura. Stačí na něj jednoduše poklepat (na displej telefonu, nebo zmáčknout mezerník na PC) a hra se spustí.

A jak se ovládá? Jednoduše! Pouhým ťukáním do displeje nebo mačkáním mezerníku.

Cílem jednoduché hříčky v pixelovaté grafice je doskákat/doběhnout co nejdál. Dinosaurus utíká a vy ťukáte na displej a přeskakujete kaktusy. Čím dále doběhnete, tím více bodů získáte. Hra funguje například v režimu „V letadle“, nebo když vypnete datové připojení a nejste v dosahu mobilní datové sítě nebo Wi-Fi.

Her si zahrát můžete hned několik

Zábavná skákačka s dinosaurem přitom není jediná hra, kterou Chrome ukrývá. Asi není člověk, který by neznal Pac-Mana. Jestliže si ho chcete čas od času zahrát, tak můžete. Ve vyhledávači zadejte příkaz Pac-Man a můžete začít.

A jestliže máte rádi také hru Snake, tak zadejte hrát hada. Pamatujete na Solitaire? Tak i tuto legendární hru si můžete zahrát přímo v Chromu, stačí zadat hra solitaire. Vysvětlovat asi nemusíme ani to, co se stane, když do vyhledávače zadáte hledání min nebo hodit mincí…

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ, zdroj: The Sun

Total
0
Shares
2 komentářů

Comments are closed.