Apple Watch

V Česku už si zavoláte i s Apple Watch. iPhone není potřeba

  • Na český trh konečně dostat první hodinky od Applu s integrovanou eSIM
  • T-Mobile spouští službu Apple Watch Connection

T-Mobile jako první operátor v České republice umožňuje plné využití Apple Watch i mimo dosah spárovaného iPhonu. Od dnešního dne také zařazuje do nabídky chytré hodinky Apple Watch Series 6 a Watch SE ve verzi s podporou eSIM.


Psali jsme: Apple Watch jako bodyguard. Muže zachránily před utonutím


Hodinky Applu Apple s LTE jsou v Česku

Operátor T-Mobile umožňuje plné využití Apple Watch Cellular i bez přítomnosti iPhonu. Díky službě Apple Watch Connection a zabudované elektronické eSIM v hodinkách mohou zákazníci volat ze svého telefonního čísla, aniž by museli být v blízkosti svého iPhonu. S nově aktivovanou službou lze na hodinkách také používat hlasovou asistentku Siri, streamovat hudbu, využívat služby vyžadující mobilní připojení i řadu dalších funkcí.

Služba je dostupná pro všechny zákazníky T-Mobile s Apple Watch ve verzi GPS + Cellular, kteří mají aktivovaný mobilní hlasový tarif a aktivují si službu Apple Watch Connection. Spárování hodinek a aktivaci služby zákazník provede jednoduše přímo v aplikaci Watch na iPhonu.

Po propojení získají hodinky nastavení tarifu podle telefonu a v síti jsou přihlášené pod stejným telefonním číslem. Zákazník tak může používat obě zařízení současně nebo na sobě zcela nezávisle – např. při sportovních aktivitách může nechat iPhone doma a využívat pouze praktický wearable doplněk v podobě hodinek.

T-Mobile spouští eSIM v Apple Watch
T-Mobile spouští eSIM v Apple Watch | foto:

Služba Apple Watch Connection

Cena služby Apple Watch Connection je 99 Kč za měsíc. Zákazníci, kteří si ji aktivují do roka od oficiálního uvedení služby získají první tři měsíce zdarma. T-Mobile pro zákazníky rovněž nachystal zvýhodněnou nabídku hodinek v rámci tarifních a extra dotací. Všichni zákazníci T-Mobile, kteří si aktivují nebo prodlouží současnou smlouvu, navíc mohou využít speciální nabídku a získat veškeré modely Apple Watch s tarifním zvýhodněním až 7 000 Kč. Více informací o cenách hodinek i služby je k dispozici zde.

Total
0
Shares