Samsung Galaxy S23

V Česku extrémně spadly ceny telefonů. Špičkový Samsung zlevnil o 11 tisíc

Novoroční výprodej je jednou z nejlepších příležitostí, jak levně koupit nový smartphone, chytré hodinky nebo nejrůznější příslušenství. Mobil Pohotovost aktuálně vyprodává více než tisícovku produktů a u vybraných kousků tak najdeme nejnižší ceny letošního roku. Ke všem níže zmíněným telefonům získáte exkluzivně navíc ještě 3letou záruku zcela zdarma.


Nepřehlédněte: Xiaomi HyperOS je v Česku! Aktualizaci roku můžete stahovat na těchto telefonech


Levnější telefony? Samsung Galaxy S23 Ultra spadl o 11 tisíc!

Zajímavých kousků je hned několik. Hitem je ale bezesporu Motorola Edge 40, která teď vychází na pouhých 7 399 Kč (běžně 8 990 Kč).

Na tak nízkou cenu se dostanete jedině u Mobil Pohotovosti, kde je telefon zlevněný a ještě si jeho cenu můžete snížit díky výkupnímu bonusu tisíc korun.

Získáte přitom smartphone s prvotřídním 144Hz OLED displejem, 50Mpx fotoaparátem, nejvyšší možnou voděodolností IP68 a také ultra-rychlým 68W nabíjením.

Motorola Edge 40
Zdroj: Motorola

Vyplatí se i Xiaomi, iPhone nebo HONOR

Ještě levnější než doposud jsou ale například i telefony od Xiaomi a Samsungu. Cena velmi oblíbeného Xiaomi 13T klesla díky slevě a bonusu na bezkonkurenčních 9 990 Kč.

Ze Samsungů koupíte za ještě o kus lepší cenu nejnadupanější vlajkovku Galaxy S23 Ultra, extra výhodný je ale nyní Galaxy S23+, který pořídíte až o 11 tisíc levněji.

To stejné platí ale i pro stále populární iPhone 11. Ten totiž ve 128GB verzi pořídíte u Mobil Pohotovosti už za 11 490 Kč, což je zdaleka nejnižší cena na trhu. A navrch ještě získáte prodlouženou záruku na 3 roky zdarma.

Nejlepší telefony ve výprodeji:

Honor Magic5 Pro
Zdroj: Motorola

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Samsung

Total
0
Shares