hra, cheat, podvod

Ušetříte 1600 korun! Stahujte zdarma všechny díly fenomenální akce BioShock

  • Všechny díly dystopické pecky Bioshock nyní na Epic Games
  • Díky akci obchodu můžete ušetřit velké peníze

Obchod Epic Games je vyhlášený svými akcemi, při nichž nabízí vybrané herní tituly zcela zdarma. Tento týden si pro nás připravil naprostou lahůdku: zdarma rozdává celou sérii Bioshocku včetně dodatečného obsahu. Na nic nečekejte, nabídka dlouho trvat nebude.


Nepřehlédněte: 6G v Česku možná už za 10 let. Otevře dveře budoucnosti, ze které mrazí!


Zdarma všechny díly akce BioShock

Je pravidlem, že herní katalog Epicu každý týden nabídne nějakou hru zdarma. Méně obvyklé je, že místo jedné hry nabídne rovnou celou kolekci parádních titulů. K tomu právě došlo tento týden, kdy můžete zdarma stahovat BioShock: The Collection, která obsahuje tituly BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered a BioShock Infinite včetně všech příběhových DLC, tedy dodatečného obsahu. Pokud vás série Bioshock chytne, o čemž nepochybujeme, máte před sebou desítky hodin zábavy.

Kdo nestáhne, prohloupí

První díl Bioshocku je považován za duchovního nástupce série System Shock. U recenzentů byl hodnocen nadstandardně, zejména pro nestandardní přístup a pro art-deco prostředí podmořského města Rapture, jež hráč prozkoumává, a které dává celé hře tísnivou atmosféru.

V roce 2010 došlo k vydání pokračování, ve kterém si zahrajete za Big Daddyho (Velkého Taťku), který se dokázal spojit s Little Sister. Parádní je také třetí díl s názvem BioShock Infinite, který se již neodehrává v podmořském městě Rapture, nýbrž ve městě v oblacích, zvaném Columbia.

Závěrem připomínáme, že čas na bezplatné vyzvednutí máte do příštího čtvrtka, tedy do 2. června. Poté nám Epic nabídne jinou hru.

Zdroj náhledové fotografie: Sam Pak / Unsplash

Total
0
Shares