Uloz.to rozdává každý den 2 GB kreditu zdarma

Ulož.to rozdává každý den 2 GB kreditu zdarma. Stačí se zaregistrovat

  • Český filehostingový server Ulož.to rozdává každý den 2 GB kreditu zdarma
  • Jediné, co musíte udělat, je zaregistrovat se a kliknout. Akce platí do odvolání

Server Ulož.to, který patří k největším službám pro sdílení dat prostřednictvím internetu v České republice, přichází s další vánoční akcí. Nově každý den rozdává 2 GB kreditu zdarma. Má pouze jedinou podmínku.


Nepřehlédněte: Na Uloz.to je nebezpečný malware, který útočí na české kryptopeněženky


Nejlepší vakcína na zimu je kredit zdarma

Server pro nahrávání, sdílení a stahování souborů Ulož.to, je zpět s novou akcí. Tentokrát se týká všech registrovaných. „Chceme vám udělat radost. Proto přicházíme s vánočním dárkem už nyní. Rádi bychom vám zpříjemnili čas strávený doma, a tak každý den rozdáváme všem 2 GB kreditu zdarma. Přejeme klidné a pohodové Vánoce!,“ uvádí oficiální stránka populárního filesharingového serveru.

O co jde?

V podstatě se musíte zaregistrovat a přihlásit na Ulož.to a na stránce s Ceníkem kliknout na tlačítko „Získat 2 GB zdarma“. Kredit má platnost vždy pouze do konce aktuálního dne, ale už následující den na vás budou čekat další 2 GB kreditu zdarma.

Ulož.to rozdává každý den 2 GB kreditu zdarma
Ulož.to rozdává každý den 2 GB kreditu zdarma | foto: FONETECH.CZ

Ulož.to ve sporu s Šarlatánem

Ulož.to se před nedávnem dostalo do hledáčku médií v souvislosti s filmem Šarlatán, jehož hlavní roli ztvárnil herec Ivan Trojan. Pražský městský soud v prosinci loňského roku vyhověl distributorovi CinemArt a vydal předběžné opatření, které Ulož.to zakazovalo zpřístupňovat soubory s filmem a slovem „šarlatán“. Letos v dubnu pak vrchní soud v Praze opatření zrušil, protože plošná cenzura tohoto slova postihla i množství obsahu, který žádná pravidla neporušuje.

Total
7
Shares
1 komentář

Comments are closed.