Cestovatel v čase, budoucnost

Údajný cestovatel v čase prošel testem na detektoru lži. Přicházím z roku 6491, tvrdí

 • Jsem z roku 6491, tvrdí mladík
 • Podle detektoru lži říká pravdu

James Oliver o sobě tvrdí, že do naší současnosti přicestoval z daleké budoucnosti, konkrétně z roku 6491. Aby své tvrzení dokázal, podstoupil test na detektoru lži a podle výsledků na všechny otázky odpověděl pravdivě, píše britský Mirror.


Nepřehlédněte: Vrátí se ještě někdy slavná neandrtálská kometa nebo ji lidstvo po 50 000 letech vidělo úplně naposledy?


Cestovatel časem

Mladík jménem James Oliver říká, že je cestovatel v čase, který se nemůže vrátit zpět, protože se mu rozbil stroj času. Jeho tvrzení způsobilo senzaci, ale protože ho každý podezíral z toho, že si vymýšlí, neváhal a podstoupil test na detektoru lži s překvapivým výsledkem – prošel.

„Vaše roky jsou jiné než ty u nás,“ říká moderátorce YouTube kanálu ApexTV, jejíž tvář je stejně jako ta jeho rozmazaná. Dodává, že tam, odkud pochází, rok trvá mnohem déle než klasických 365 dní.

Když Oliver odpoví na otázku, na obrazovce se objeví slovo True (Pravda), ale kamera se nikdy neposune směrem k displeji notebooku, aby divákům dokázala, že nelže – nelze tudíž věrohodně ověřit, jestli je to všechno pravda nebo jsou obě strany domluveny a hrají podle předem daných not.

Cestovatel v čase, budoucnost
Zdroj: Placidplace / Pixabay

Mluví pravdu?

Mladík varuje před globálním oteplováním a radí, aby lidstvo rychle zavedlo emisní stropy, než bude pozdě. Dále říká, že umělá inteligence bude v budoucnu všudypřítomná a bude nám pomáhat ze každé situace.

V jeho realitě je prý naprosto normální, že lidé cestují na nové planety každý den, ačkoli ve většině případů nenajdou nic než jen pustou krajinu. „Někdy vyhrajete jackpot a najdete inteligentní život. Objevíte nové planety, nové ekosystémy.“

Sám prý na vlastní oči párkrát viděl mimozemskou bytost. „S některými mám velmi blízký vztah a mám mezi nimi dobré přátele.“

Na otázku, kdo budou příští američtí prezidenti nebo zda dojde k potyčce mezi lidmi a cizími rasami, však už raději odpovídat nechtěl. Měl pro to možná dobrý důvod.

Jako z filmu Návrat do budoucnosti

Příběh Jamese Olivera odráží dějovou linku známého filmu Návrat do budoucnosti, kde Marty McFly uvízne v 50. letech, protože jeho stroji času – starému DeLoreanovi – dojde plutonium.

Nejen kvůli této podobnosti si mnozí lidé myslí, že video je podvod. Nasvědčuje tomu ostatně i to, že klip již není na kanálu ApexTV dostupný. Na sociální síti YouTube ho však lze naštěstí stále snadno dohledat.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: Mirror

Total
0
Shares
66 komentářů
 1. Detektorem lži projdou všichni, kteří absolvují speciální psychologický tréning. Proto už je dnes tato metoda naprosto nedůvěryhodná. Každý genetik ví, jaké tělesné změny prodělalo lidstvo za 500 let, což teprve za dalších 2500 let. Neviděl jsem video, jak ten člověk vipadá, ale musel by být radikálně odlišný. Nehledě k tomu ,že lidstvo se toho data nedožije.

  1. Je to tak, všichni agenti jsou učení, jak projít detektorem lží. Tato metoda je nevěrohodná, natož báje co dotyčný říká…

  2. Z článku plyne, že k nám prý přišel z budoucnosti, ale ne naší Země.

  3. S Vámi to pane vypadá, že byste měl projít tréninkem české gramatiky

   1. Pravopisu. Pravopis a gramatik jsou dvě dost odlišné věci, jak jsme se všichni učili na základní škole.

  4. Evoluce probíhá v rámci desítek tisíc let. Spíš bych zpochybňoval třeba jeho stavbu těla, pokud žije na jiné planetě, bude mít tělo navyklé na jinou gravitaci, tedy jinak silné kosti a svalstvo, jiné vnímání viditelného spektra, jestli nemá implantáty a vylepšení…dost pochybuji, že by za několik tisíc let byl hightech člověk stále spokojený s naší chabou stavbou těla a jeho fyzickými limity.

  5. Určitě bude radikálně odlišný od tebe,protože umí správně napsat slovo vYpadá 😀 😀 :D!

 2. A jakou řeči mluví ?
  Určitě anglicky, jak jinak.
  Kdyby skutečně byl z budoucnosti, myslím, že by mu nikdo nerozuměl.
  Asi by měl zvláštní jazyk, nám neznámý.

  1. Napsal jste neskutečnou blbost.. Kdyby byl opravdu ztak vzdálené budoucnosti, nějaké jazyky by pro něj byly jako pro nás abeceda..

  2. Možná přišel z budoucnosti vydávající se za podvodníka aby se přesvědčil o lidské debilitě

 3. A jakou řeči mluví ?
  Určitě anglicky, jak jinak.
  Kdyby skutečně byl z budoucnosti, myslím, že by mu nikdo nerozuměl.
  Asi by měl zvláštní jazyk, nám neznámý.

  1. Asi sem nepřiletěl honit motýlky, takže musel být jazykově připravený na prostředí do kterého jde…
   Mě na tom zaráží jiná věc a to, že nemá respekt k časovému paradoxu a za druhé, že nemají komunikační platformu pro předávání zpráv pro případ poruchy, něco ve stylu zanechte zprávu tam a tam…, pokud by i cestoval prototypem, tak lze předpokládat, že technologie se více rozvine.

 4. Mladík varuje před globálním oteplováním a radí, aby lidstvo rychle zavedlo emisní stropy, než bude pozdě.
  Aha. Takže jestli je z budoucnosti, tak musí vědět, jak to dopadlo a nemusí před ničím varovat.

  1. Myslím, že převtělená Grétička nás přišla varovat, co nastane, jak nebudeme poslouchat ty její žvásty.

 5. 1. Pokud vypadá stejně jako my, těžko bude z tak vzdálené budoucnosti, protože by to znamenalo, že za tisíce let se člověk neprošel evolučními změnami.
  2. Pokud přichází z tak vzdálené budoucnosti, znamená to, že civilizace přežila. Pak mi není jasné proč by nám doporučoval emisní limity.

 6. pokud je z roku 6491, tak lidstvo se nemusí 4 tisíce let že vymře nebo bude apokalypsa…. já už chtěl kupovat bunkr…

 7. Víte co se stane, když dáte bláznovi, který věří, že je letadlo detektor lži?
  Nic, říká pravdu.

  Pokud by takový člověk byl, neukazoval by se, vládní bezpečnostní složky by se o něj…. “postaraly”.

 8. Tak když se dožil roku 6491, tak proč varuje lidstvo před globálním oteplováním a jiným nebezpečím. Asi všechno pokračovalo jak mělo ne? Lidstvo volilo vždy správné kroky.

 9. Autor píše, že na YT ten nesmysl ještě “naštěstí” je. No to máme ale kliku 🙂

  1. Také mne napadlo, že to musel být dobrý vzorek.

 10. Vypadá to že Ukrajinci dostávají na frak. Tak že je nutné odvést pozornost jinam. Balony nad USA, ufouni všude kam se podíváš, amíci sestřelují něco a sami neví co, meteority z vesmíru, oteplování atmosféry. Tak už jsme snad dost vystrašení.

  1. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣pane bože tak to je taky dobrej materiál že vy jste si vzal od něj 😆🤦‍♂️

 11. To jsem se zase pobavila, vážně. Podívejme se, jak jde lidem šikovně nalít do hlavy další várka hustě propagované “zelené terapie” No jo, no, G-r-é–a- G-r-é–a – ta, ta gramodeska je již tak ohraná, je třeba vymyslet pádnější argumenty, klidně i sci-fi. No… a pak se takový člověk z budoucnosti docela dobře hodí k napsání poučného článku, ne? Protože… někteří fakt, uvěří. Závěrem je v tom sděleném “sci-fi” i pozitivní informace. Přestože jsme asi žádné, dnes tolik diskutované emisní stropy neudělali, podle cestovatele časem z roku 6491, když nám to teprve doporučuje, nemusíme se stejně ničeho bát, minimálně až do roku 6491. Když se tohoto data dožilo lidstvo po nás, včetně onoho cestovatele časem, a ještě si podle jeho svědectví bude moct lidstvo létat pohodlně na jiné planety, je přece zřejmé, že budeme existovat nadále, i kdybychom pro záchranu světa nehnuli prstem, to je přece dobré vědět, že? /???/ Ne, jasně, to je jen humor, co pobaví.

  1. Vždyť říkal že zná mimozemšťany.Tak to určitě zná i Grétu.To je taky takovej mimoň.

 12. Když je z budoucnosti a má pokažený stroj času tak by měl umět otevřít bránu času a vrátit se,v roce 6491 to bude běžná věc jako třeba dnes poslat smsku.

  1. Tak ať ukáže ten stroj času. To ale nemůže, protože žádný nemá. Má ale připravenou postel na psychiatrické léčebně.

 13. Je mi líto ale všechny ty komentáře jsou mimo slušnou vědu.

 14. Já si myslím,že to možné je,teď se tomu lidé smějí,ale jen hloupý,třeba se nad tím pozastavit,co se v minulosti zdálo nemožné,co lidi brali za nemožné,výmysl,teď je běžné,..věřím, že i stroj času je,nebo bude.

 15. Jmenuje se John Titor, zmenili mu jmeno a ma nahravky ze sve doby, ktere najdete na dark netu, youtube je zablokoval 😉

 16. Kecá. Já jsem přišel z roku 4073. (358 let poté co vymřelo veškeré lidstvo)

 17. Greta Thunberg už nezabírá, tak vytáhli nového kašpárka? 😂

 18. Kriste pane. Než jsem rozklikl tenhle článek, tak jsem si říkal, že to bude určitě zase nějaký americký 3,13čus a opravdu tomu tak je. To je stát s nejvyšší koncentrací dementů na světě.

  1. Pane kolego,3.13 je malo. Videl bych to na 3,14čus. Ale jinak mate pravdu.

 19. No tak to se může EU s klidem zase věnovat svému původnímu účelu jen hospodářské spolupráci a volnému pohybu zboží, osob a kapitálu aniž by nás Evropany uzurpovala svými nesmyslnými nařízeními a zásahy do ekonomik jednotlivých států. Hurá lidstvo přežije dalších 4000 let. Ukončete Green Deal a porobu evropského obyvatelstva ! Americký detektor lži přece nemůže oblafnout kdejaký ňouma, nebo snad ano ? (To je nadsázka, já osobně si myslím že ano. Najednou se vynoří tolik cestovatelů v čase a všichni stejně jako mimozemšťani se vyrojí v Americe !).

 20. Nevím na čem ujíždí…..
  A teď tu o Červené Karkulce…..

 21. Pokud by byl z budoucnosti, určitě by neměl zájem nám cokoliv radit a cokoliv ovlivnit, protože i malá událost by mohla změnit tok dějin a ohrozit jeho existenci.

 22. Hmm … obraz reality je proměnlivý, jde o iluzorní obraz hry “z nejistot světel a stínů v čase” (život je složen z okamžitých obrazů “právě teď” v jedné línii). Jinými slovy, obraz této reality roku 6491 se uskuteční až v čase, čítajícím rok 6491. Každá realita (obrazy) se mění v linii času dané reality – od jistoty nevědomého stavu obrazu, k jistotě plně osvíceného obrazu. Vypravěč může sdělovat buďto své sny, které k němu měly pocitovou sílu, že je i reálně prožil. Nebo hovořil o svých vzpomínkách z reálných obrazů, z reality, kterou si v roce 6491 prožil a obraz ustrnul v jeho mysli na duchu. Další možností může být, že fantazíruje v důsledku nedostatku sebelásky v mysli, způsobující pokřivení pohledu na sebe, a zvýšenou pozorností ke své fantazii od okolních pozorovatelů uspokojuje pokrytí, za kterým se ukrývá.

 23. 15.2.2023
  Měli by ho dát napojit psychotronickými zbraněmi viz http://www.MKUltra.com nebo http://www.mindcontrolweapons.com. Jsou to zatím stále přísně tajné vojensko-vládní psychotronické zbraně, které nezákonně testuje více než posledních 70 let naše vlády na cílených osobách, jako na pokusných králících. Tyto zbraně dokáží hodně a jedno z toho, je také získávat pravdivé informace z napojené osoby z jejího vědomí, podvědomí z paměti atd.
  Jinak tyto zbraně ovládají a řídí cílenou osobu k její škodě, ničí, mučí, týrají i zabíjejí na dálku a bez důkazů, které nevedou před Armádu ČR (dříve ČSLA) k vládám a prezidentům, kteří tu vládli, jak za komunismu, tak po komunismu a to nepřetržitě za více než 70 let, kdy asi zbraně začali vyvíjet a více než 60 let je na nás, cílených osobách nezákonně testují atd.
  Jinak, tento měsíc, tj. v únoru r. 2023 zahájí Armáda ČR veřejnou vojenskou akci s cílem ukončit nezákonný, přísně tajný, voj.-vládní program, který tu nepřetržitě probíhá více než 70 let, dát odpojit cílené osoby a začít vyplácet astronomická odškodnění. Vláda bude zatčená společně s prezidentem a mnohými dalšími politiky atd. Cílené osoby budou podávat žaloby k mezinár. soudu atd. Jedná se o porušování Listiný základních lidských práv a svobod, kterou tu porušují všechny vlády, prezidenti, politici, ale také voj. důstojníci jako např. býv. generál a zároveń současný vítěz v prezid. volbách Petr Pavel, který ví o programu MK Ultra jako býv. náčelník GŠ Armády ČR a také jako býv. vysoce postavený představitel v NATO, který rovněž mlčí o MK Ultra a používání psychotronických zbraní na nevinných osobách, pokusných králících.
  Akce se má konat do konce února a pak to trvá několik dnů než se to všechno dostane na veřejnost. Politici po 70 let mlčí o MK Ultra a rovněž i novináři, kteří neinformují. Vyčkejte.
  Tyto psychotronické zbraně má jistě také USA, Rusko a mnoho dalších kapitalistic., vyspělých států Západní a Východní Evropy, takže muže z budoucnosti může dát s jeho souhlasem napojit jakákoliv vláda, stát, aby se zjistila pravda přímo z jeho vědomí, mozku, z jeho mysle.

 24. To je naprostá blbost. Na tom kanále je takových cestovatelů spoustu. Jeden z roku 2045, další z 2060, 3812, 3700… Ale my co máme adblock vám moc nevyděláme.

 25. Mluvil jsem s ním za tisíc let (3023) a mohu potvrdit, že opravdu přicestoval.

 26. Mluví pravdu,nekolikrat jsem ho potkal,ja cestuju do budoucnosti a pokecali jsme dost dobře o popularnich sportech budoucnosti,česká házená,kuželky atd..Samozřejmě anglicky,mají teda trochu přizvuk,něco jako Australani ale to je logické,přece jenom časem se jazyk vyvíjí.

 27. No nevím co o celém článku s 10ti řádky myslet. Vím jen jedno, že hned by si hovzali do “prádla” vědci, a jejich otázky by se týkaly oblastí energie, stravy, komunikace, typu studia a dopravy. Ten článek nic konkrétního neoznamuje, spíše znervozní skuoinulidí, kteří berou takové články vážně. (např. má zesílit Sluneční vítr a rok 5000 je Zemi zcela mimo mísu, navíc phyb tektonických vrstev kolem seezu a výše) Lidi mějte rozum, takové blafy/články jako cestování v čase a pod. nemají cenu.

 28. Nic mi do toho nic není ale co když pochází teď z naši planety,co můžete vědět,četl jsem Vaše názory,někde se schodujete(jako by to psaly opice),někde jsou různé názory ale teď uvažujte,vy by jste byly schopný cestovat v čase,kdyby jste dostaly možnost,uvažuj Te.Jen Vaše příprava by byla tak náročná,že by jsme všichni zkončily v blázinci.A ještě něco,,co když má pravdu,já vím že mě teď budete považovat za cvoka ale uvažuj te,CO KDYBY TO BYLA PRAVDA.

 29. Amíci zase pro pitomce vypustili kachnu, aby zakryli svoje svinstva.

 30. jen další spekulant, ktery chce zbohatnout díky zájmu médií

 31. Jsem jeden z mimozemšťanů, kteří lidstvu nerozumí a toho cestovatele časem neznám – Bohu dík.

Comments are closed.