Kdy lidstvo obdrží první zprávu od mimozemšťanů?

Údajný cestovatel v čase prošel detektorem lži. Popsal, kdy na Zemi přiletí mimozemšťané

  • Údajný cestovatel zvládl test na polygrafu
  • Už konečně víme, kdy přiletí zelení mužíčci

Samozvaný cestovatel časem z roku 2045 vydal řadu mrazivých předpovědí, zatímco byl připojen k polygrafu, a prozradil, kdy se lidé setkají s mimozemšťany.


Nepřehlédněte: Rekordní čínská větrná turbína bude jedním z největších strojů v historii lidstva


Detektor lži přinesl šokující výsledek!

Adam Archon, který o sobě tvrdí, že do roku 2023 přicestoval z budoucnosti, konkrétně z roku 2045, podstoupil test na detektoru lži. Podle výsledků odpověděl pravdivě ve všech případech. Informoval o tom britský deník Daily Star.

Ve videu, které bylo zveřejněno na TikToku, mladík prozradil, že návštěvu mimozemšťanů můžeme očekávat za méně než pět let. „Je pravda, že mimozemšťané opravdu přistáli na Zemi v srpnu 2028,“ řekl v rozhovoru. „Ve skutečnosti jsme o existenci mimozemšťanů věděli už před rokem 2028, ale teprve v roce 2028 se vše stalo veřejně známou věcí.“

Muž, který chrání svou pravou identitu, aby se vyhnul potížím, zmínil i další věci, včetně toho, že od roku 2030 se svět bude řídit jedním zákonem. „Všechny země světa se spojí v jeden supernárod,“ říká. Podle něj bude naprosto běžné, že lidi budou mít v sobě zabudované čipy.

Aby byla proroctví ještě mrazivější, samozvaný cestovatel časem předpovědi pronáší, zatímco je napojen na detektor lži a podle reakcí přístroje se zdá, že testem prošel – nelže. „Odpovídal velmi rychle. Tazatel mu položil otázku a on okamžitě, sebejistě odpověděl. Žádná lež nebyla zjištěna,“ říká komentátor.

@ebrahim_ka

#podcast w/ @The Cancellable Podcast #adamarchon #timetravel #timetraveler #scary #horror #creepy

♬ original sound – Ebrahim

Skutečně cestuje časem?

Adam Archon není jediným případem muže, co si myslí, že pochází ze vzdálené budoucnosti. Nedávno se přihlásil muž zvaný Noah, který tvrdí, že přichází z roku 2030. Vystupoval v internetové televizi ApexTV a svými prohlášeními šokoval. Tvrdil například, že planetu pomalu začnou ovládat roboti a že vzniknou dinosauří zoo, ve kterých najdeme T-Rexe i velociraptory.

„Pokud někdy existovali, můžete je vidět,“ uvedl sebejistě o impozantních druzích, které již vyhynuly, ale podle něj v budoucnosti budou naklonováni.

Zdroj náhledové fotografie: Stephen Leonardi / Unsplash, zdroj: Daily Star

Total
0
Shares