Cestovatel v čase, budoucnost

Tvrdí, že přicestoval z budoucnosti, a varuje: Lidé v oceánech objeví záhadného tvora, kterého zatím znají jen z vyprávění

  • Muž hlásá, že se narodil v budoucnosti
  • Varuje, že lidstvo v oceánu objeví záhadné stvoření

Na internetu se neustále objevuje mnoho teorií a příběhů o konci světa, cestování časem a mnoho dalšího. Muž, který sdílí své poznatky na TikToku, se rozhodl veřejnosti sdělit, co zjistil při své cestě časem, píše deník The Mirror.


Nepřehlédněte: Porsche začíná používat vzduch a vodu jako náhradu za benzin. Palivo budoucnosti už tankuje do supersportu 911 Carrera


Muž tvrdí, že cestuje v čase

V online prostoru se objevil další zaručený cestovatel časem. Muž vystupující pod přezdívkou „timetravelexplorer“ o sobě tvrdí, že se narodil v roce 2198 a do naší současnosti se dostal strojem času. Lidstvo podle něj čeká historická událost.

Samozvaný cestovatel přichází s tvrzením, že za dvacet let bude objeveno něco, co žije v hlubinách oceánu a co je nám všem dobře známé. K objevu má dojít v roce 2044. Video s popiskem „Alespoň je vyhubí“ již na sociální síti TikTok nasbíralo tisíce lajků. Klip začíná slovy, že v roce 2044 se vědci ponoří hlouběji do světových oceánu než kdykoli předtím.

O tři roky později se prý tvor, který byl kdysi pouhým dětským mýtem, stane skutečností. O sedm let později, tedy v roce 2054, bude objeven další podobný jedinec, což nakonec povede k tomu, že nový druh lidstvo raději vyhubí. Co by to mohlo být? Napadá vás, jaké stvoření má muž na mysli?

Oceán
Zdroj: Schäferle / Pixabay

Ať jde na detektor lži, požadují uživatelé

Nutno uznat, že údajný cestovatel svými předpovědmi publikum rozhodně zaujme. Ani jeho nové video nezůstalo bez odezvy a překvapivě se najdou i lidé, kteří mu věří. Převládají však ti, které vůbec nepřesvědčil.

Jeden člověk napsal: „Uvědomuješ si, že od té doby, co jsi nám to řekl, jsi si pohrál s časoprostorovým kontinuem, takže teď se to nestane?“ Zatímco jiný uvedl: „Můžeš to říkat, abys získal pozornost, ale není to pravda.“ „Jak to, že nám o tobě vláda neřekla, když jsi skutečný?“ dodal pobaveně další.

Mnoho lidí údajnému cestovateli v komentářích doporučilo, aby podstoupil test na detektoru lži. Odmítl! Jestli skutečně říká pravdu, nebo si pouze vymýšlí, aby přilákal pozornost médií, tak s bohužel zjistíme až za 20 let.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: The Mirror

Total
0
Shares