Microsoft Flight Simulator Top Gun: Maverick

Létejte jako v Top Gun: Maverick! Microsoft Flight Simulator navazuje na letní blockbuster

  • Top Gun: Maverick je právě teď v kinech
  • Film sbírá skvělé kritiky 
  • Na úspěšné vlně se chce svézt i Microsoft

Zkraje trošku netradiční úvod. Aktuálně začíná válcovat česká kina nový letní blockbuster Top Gun: Maverick, který po téměř čtyřech dekádách navazuje na divácky velmi úspěšný, leč kritikou vláčený první díl.

Herec Tom Cruise má však názory odborníků totálně na háku a v pokračování fanouškům servíruje parádní akční podívanou, navíc s naprosto dechberoucími záběry přímo z kokpitu. Pro milovníky létání (a nejen pro ně) je tento film povinnost.

Microsoft servíruje Top Gun

Navzdory patosu, vlastenectví a opětovnému hraní na city má Top Gun: Maverick vynikající ohlas jak u odborné, tak laické veřejnosti a vše nasvědčuje tomu, že půjde o sukces jako hrom.


Nepřehlédněte: Desetiletý kluk vytvořil mobilní hru, ve které na Putina házíte banány. Apple ji chtěl zablokovat


A protože platí staré známé: „kuj železo, dokud je žhavé“, tak se na úspěšné vlně chtějí svézt i v Redmondu. Jak informuje FoneArena, k dispozici je nový balíček Microsoft Flight Simulator Top Gun: Maverick Expansion. Ten je pro stávající majitele populární hry zcela zdarma.

Microsoft Flight Simulator – Top Gun: Maverick obsahuje:

  • Tréninkové mise s F/A-18E Super Hornet
  • Veškeré myslitelné manévry včetně neomezeného počtu vzletů
  • Pět adrenalinových výzev, které vyžadují maximální dovednosti
  • Těsné průlety kaňony, hypersonický let atd.

Kromě toho se také pořádá soutěž Microsoft Flight Simulator – Top Gun: Maverick Expansion. Zachyťte misi a sdílejte ji na sociálních sítích pomocí hashtagu. Pokud se zapojíte se do slosování #TopGunMFSS a vyhrajte vlastní „Top Gun: Maverick“ Xbox Series S nebo herní počítač.

Zdroj náhledové fotografie: oficiální promo Microsoft / Paramount Pictures

Total
0
Shares