Samsung Galaxy S22+ Top 3

TOP 3 věci, kterými nový Samsung Galaxy S22+ určitě zaujme

  • Nová modelová řada jde do prodeje
  • Samsung letos telefony opět vylepšil
  • Co se nám líbí na Galaxy S22+?

Veškeré detaily a postřehy ohledně Galaxy S22+ jsou samozřejmě v naší recenzi. A pro ty z vás, kterým se to nechce celé číst, máme takové menší opáčko. A ať to zbytečně nerozpitváváme, výčet pomyslných plusů jsme zeštíhlili pouze na tři.

Výkon

I když se o novém procesoru Exynos 2200 v dostatečném předstihu říkalo mnohé, někteří dokonce predikovali těžká průšvih, opak je zatím – zdá se – pravdou. A není to jen o tom, že v AnTuTu jsme naměřili skvělých 930 tisíc bodů. Čipset se totiž i při delší zátěží vykazuje takřka ukázkově konzistentní stabilitu a výrazně se nepřehřívá. Přestože primárně nejde o herní telefon, nevede si vůbec zle, právě naopak.


Nepřehlédněte: Samsung Galaxy S22+ RECENZE: mistr focení a kandidát na mobil roku


Samsung Galaxy S22+ RECENZE
Samsung Galaxy S22+ (Zdroj: FONETECH.CZ)
 

Prostředí

Je to notoricky obehraná písnička, ale časy nejrůznějších TouchWizů a podobných nesmyslů jsou už nějaký ten pátek pryč. Nadstavba One UI (verze 4.1) patří z našeho pohledu na platformě Android k vůbec těm nejpovedenějším. Je přehledně uspořádaná, nabízí spoustu možností, funkcí a je vidět, že Samsung u ní zohlednil četné výtky uživatelů stejně jako, že nad ní opravdu přemýšlel, aby forma nepřebila obsah.

Fotoaparát

Jak si Galaxy S22+ povede v populárním DXOMARK fakt neřešíme. Ač může mít laboratorní testování své kouzlo, praxe nám ukázala, že se na fotoaparát můžeme téměř vždy spolehnout. Výsledné snímky (expozice, věrnost barev) jsou obecně na velmi vysoké úrovni. Fotky mají poměrně přesné barvy a široký dynamický rozsah. Samo sebou, že není vždy a všude stoprocentní, ale jestliže hledáte telefon, kdy jen zaostříte a cvakáte, jste na správné adrese.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ

Total
1
Shares