Samsung Galaxy S22+ Top 3

TOP 3 věci, kterými Samsung Galaxy S22+ rozhodně nenadchne

  • Nová modelová řada jde do prodeje
  • Samsung letos telefony opět vylepšil
  • Co se nám nelíbí na Galaxy S22+?

Veškeré detaily a postřehy ohledně Galaxy S22+ jsou samozřejmě v naší recenzi, která je od včerejšího dne online k nahlédnutí. A pro ty z vás, kterým se to nechce celé číst, máme takové menší opáčko. Po pomyslných plusech vám nyní přinášíme i tři nejzásadnější minusy.

Cena

Samsung patří k největším celosvětovým výrobcům na mobilním trhu. Portfolio značky je široké, výčet telefonů napříč řadami neuvěřitelně pestrý, přesto máme pocit (a jsme si toho všimli i u fanouškovského Galaxy S21 FE), že ohledně ceny trošku tlačí na pilu. Chtít za základní verzi 8 + 128 GB bezmála 27 tisíc korun, je docela odvaha, přestože jde o vlajkový model. Za ty peníze by měla být větší paměť samozřejmostí.


Nepřehlédněte: Samsung Galaxy S22+ RECENZE: mistr focení a kandidát na mobil roku


Samsung Galaxy S22+ RECENZE
Samsung Galaxy S22+ (Zdroj: FONETECH.CZ)

Nabíječka

On je to sice takový novodobý evegreen nejen u jihokorejského podniku, ale to nic nemění na tom, že agitace „stop nabíječkám“ pro lepší zítřky připomíná v kontextu všeho ostatního střílení vzduchovky proti rychle jedoucímu vlaku. Nehledě na to, že v levnějších mobilech stále jsou. Takže ano: je to průšvih a bylo by fajn, kdyby se Samsung vrátil do starých dobrých kolejí.

Design

I když se nám Galaxy S22+ hodně líbí a k jeho vzhledu máme minimum výhrad, přece jenom už to tady bylo. Naprosto rozumíme argumentaci, že displej má nádherné symetrické rámečky atd., ale možná by to chtělo změnu. Samsung je designový chameleón a takových věcí se nebojí. Spoléháme na to, že zatímco to letos nejspíš nešlo jinak, příští rok nás určitě překvapí.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ

Total
0
Shares