Počítač, toaleta

Tomu neuvěříte: Hračička nainstaloval počítač do funkčního záchodu. A světe div se, funguje to!

  • YouTuber nainstaloval počítač do funkčního záchodu
  • Dokázal, že herní PC už může být i WC

Youtuber vystupující pod přezdívkou Basically Homeless je zapáleným gamerem, který nevynechá jedinou příležitost, aby se neponořil do virtuálního světa. Jeho láska ke hrám došla nakonec až tak daleko, že ze své toalety udělal výkonné herní PC, a tak si v případě zácpy může krátit čas hraním. Upozornil na to server Interesting Engineering.


Nepřehlédněte: Elektromobil Tesla v garáži předělali na tank. Teď němečtí kutilové chtějí, aby se v něm svezl Elon Musk


Postavil herní počítač v záchodě

Přáli jste si někdy, abyste se na toaletě mohli pořádně zabavit? Youtuber Nicholas Zetta, známý spíše pod přezdívkou Basically Homeless, o tom dlouho přemýšlel, ale na rozdíl od mnoha jiných nadšenců své myšlenky nakonec přetavil ve skutečnost tím, že ze své toalety udělal herní počítač.

Samozřejmě úkol to nebyl úplně jednoduchý a bez komplikací, jak se ostatně můžete přesvědčit na videu. Kdo by také chtěl dobrovolně řezat do porcelánové nádržky na vodu, aby v ní udělal nezbytné okénko, které však slouží pouze k jedinému účelu – pohledu na pracující komponenty počítače.

Nechybí efektní LED podsvícení a výkonné komponenty

Uvnitř nádržky musel Zitta také vytvořit vlastní vodní okruh pro splachování. A přestože se zpočátku potýkal s průsakem vody, a tedy možným vyzkratováním PC, problém se mu nakonec podařilo vyřešit. Může si tak užívat plynulé hraní nejnovějších herních titulů i během vykonávání své potřeby. Úžasné!

Jak asi předpokládáte, jeho počítač není žádné ořezávátko. Základem sestavy je procesor Core i7-12700 na desce Asus Z690-G ROG Strix Gaming a 64 GB DDR5 a grafikou RTX 3060 Phoenix V2. Jako monitor použil model MSI Optix MAG274QRX s rozlišením 2 560 × 1 440 px a vysokou obnovovací frekvencí 240 Hz.

Zdroj náhledové fotografie: se svolením Nicholas Zetta / Microcenter, zdroj: IE

Total
0
Shares