Minecraft

Tohle svět ještě neviděl! YouTuber vybudoval v Minecraftu celý známý vesmír

  • Vrchol budování v Minecraftu?
  • Youtuber v něm postavil celou galaxii

Lidé už dokázali v Minecraftu působivé věci, jeden youtuber v něm ale svou kreativitu dohnal až do extrému a ve hře vytvořil celý vesmír. Výsledek je dechberoucí a určitě se na něj podívejte. Husarský kousek se podařil člověku, který si na internetu přezdívá ChrisDaCow.


Nepřehlédněte: Když chcete fotit, ale zároveň šetřit! Nejlepší fotomobily s cenou do 5 000 Kč


Hotová pastva pro oči

Ani po třinácti letech od svého vydání nepřestává Minecraft přitahovat kreativní jedince, kteří v této virtuální stavebnici vytváří neuvěřitelné stavby. V poslední době nás uhranulo hned několik projektů.

Skupina nadšenců čítající více než 300 lidí ve hře například buduje celou Středozemi z Pána prstenů, zatímco další staví město velikosti Los Angeles.

Za zmínku stojí i projekt streamera s přezdívkou G0ularte, který s využitím skutečných geografických dat vytvořil virtuální kopii nejvyšší hory na Zemi a poté vylezl na její vrchol. Neméně fascinující je však i dílo hračičky, který – a teď se podržte, vytvořil v Minecraftu hratelný Minecraft.

Výsledek je neuvěřitelný

Žádný z těchto projektů, byť každý jistě zabral stovky hodin práce, není nic proti tomu, co dokázal youtuber ChrisDaCow. Dílo, které vytvořil, těžko někdo překoná. Z kostiček totiž postavil kompletní vizualizaci známého vesmíru včetně hvězd, mlhovin nebo černých děr. Netušíme, kolik hodin mu to zabralo, ale přes noc to určitě nestihl.

Celý proces tvorby vesmíru „maník“ popisuje ve videu, kde zmiňuje i několik pikantností. Jako třeba, že nejvíce práce mu dalo vytvořit Saturn, jehož prstenec představoval skutečnou výzvu. Aby se celý výtvor vešel do světa Minecraftu, musel také zmenšit velikost některých kostiček.

Zdroj náhledové fotografie: Manddi / Pixabay, zdroj: Space

Total
0
Shares