TicWatch Pro 3 Ultra GPS

TicWatch Pro 3 Ultra GPS: skvělé nové hodinky s Wear OS

  • Mobvoi představil nové chytré hodinky
  • TicWatch Pro 3 Ultra GPS dostaly pár funkcí
  • Rozpaky budí starší operační systém

Mobvoi uvedl nové chytré hodinky. Novinka přímo navazuje na loňskou generaci, viditelných vylepšení je však jako šafránu. Robustní konstrukce, zvýšená odolnost, která odstojí i pád z útesu, slušný výkon i zajímavý design však zůstávají, a to je samozřejmě dobře.

TicWatch Pro 3 Ultra GPS

Nedůležitější změnou je FSTN displej, který je podsvícen sólo. Nyní si u něj můžete vybrat z až 18 barevných odstínů. Uvnitř tepe osvědčený procesor Snapdragon Wear 4100 spolu s 1 GB RAM 8 GB ROM. NFC Platby (Google Pay) je samozřejmostí stejně jako IP68 nebo armádní certifikace MIL-STD-810G.


Nepřehlédněte: iPhone 13: Apple kvůli nedostatku čipů omezuje výrobu


TicWatch Pro 3 Ultra GPS
TicWatch Pro 3 Ultra GPS | foto: Mobvoi

TicWatch Pro 3 Ultra GPS vám navíc změří kde co, protože mají: gyroskop, měřič tepové frekvence, akcelerometr, barometr, kompas nebo GPS. V tomto ohledu mají smartwatch takřka vše. Proč ale dostaly postarší verzi Wear OS 2, je nám záhadou.

Česká cena a dostupnost

Hodinky jsou už k mání na stránkách výrobce a do ČR se dostanou v nejbližších týdnech za orientační cenu kolem 7 500 Kč. Pokud si brousíte zoubky na LTE variantu, tak ta přijde taky, ale někdy v průběhu listopadu a bude přibližně o 1 500 korun dražší.

Total
1
Shares