HONOR představí bezdrátová sluchátka, která vám změří teplotu

Teploměry můžete zahodit. Stačí mít po ruce bezdrátová sluchátka HONOR

  • Klasické měření teploty je v dnešní době už zřejmě pasé
  • Vaši teplotu si totiž již brzy změříte i pomocí sluchátek do uší

Veletrh MWC v Barceloně začíná už zítra. Novinky by mělo ukázat hodně značek a společnost HONOR už s předstihem prozradila, co si pro nás přichystala.


Nepřehlédněte: Slováci jako první na světě vyrobili iPhone 12 s USB-C. Na eBay se prodává za směšné peníze


HONOR chce zazářit

HONOR má velké ambice. Značka dříve patřící pod Huawei se kvůli embargu na mateřskou společnost na konci roku 2020 osamostatnila a světu chce předvést, že úspěšná může být i mimo Čínu, kde se jí v posledních měsících mimořádně daří.

Na MWC (Mobile World Congress) ve Španělsku tak představí novou řadu špičkových smartphonů Magic4. Premiéra proběhne hned první den veletrhu v 13:00. Další velkou novinkou budou první bezdrátová sluchátka na světě s funkcí měření teploty.

Teplotu změří i sluchátka do uší

Z plakátu, který firma uveřejnila na mikroblogu Weibo, vyplývá, že Earbuds 3 Pro nabídnou in-ear konstrukci se zaoblenějšími křivkami a dobíjecí box, který bude mít konvenční oválný oblázkový design. Nepochybujeme o tom, že sluchátka budou dobře hrát a podporovat funkci ANC (aktivní potlačení okolního hluku), jak firma dopředu avizuje. Zaujmout však chtějí i něčím zcela jiným.

HONOR do hlavy Earbuds 3 Pro přidal speciální senzor pro měření teploty, což má v současné epidemické situaci praktický význam. Netušíme, zda sluchátka budou měřit teplotu kontinuálně nebo bude měření nutné aktivovat v aplikaci pro ovládání sluchátek. Ani nemáme ponětí o tom, jak moc bude měření teploty přesné.

Naštěstí se vše dozvíme už během zítřejšího odpoledne, kdy HONOR prozradí kompletní parametry nových sluchátek.

Zdroj náhledové fotografie: Daniel Romero / Unsplash

Total
3
Shares