Apple iPhone 14

Slováci jako první na světě vyrobili iPhone 12 s USB-C. Na eBay se prodává za směšné peníze

  • Na eBay se objevil historicky první iPhone 12 Pro Max s USB-C
  • Za jeho výrobou však nestojí Apple, ale Slováci ze společnosti DEEP

Rozmohl se nám tady takový nešvar. Stále častěji se setkáváme s podomácky upravenými telefony iPhone, které namísto běžného lightningu disponují USB-C konektorem. Po iPhonech X se nyní drastická změna nevyhnula ani iPhonu 12 Pro Max.


Nepřehlédněte: Žhavte telefony! Xiaomi v Česku rozesílá MIUI 13 a Android 12


Kdo by nechtěl zbohatnout

Malá úprava ve výbavě a z jednoho naprosto obyčejného iPhonu se stane celosvětově unikátní kousek. Nevěříte? Stačí vyměnit konektor lightning za univerzálnější USB-C, poslat oznámení o úspěšně provedené operaci do světa (tedy médiím) a doufat, že vám to kromě popularity třeba přinese i nějaké ty peníze.

Přesně to je případ slovenských borců ze společnosti DEEP, kteří modifikovali iPhone 12 Pro Max. Z videa, které natočili, je vidět, že nahradit lightning portem USB-C není vůbec jednoduchý úkol, a tak by se do podobných psích kousků měli pouštět pouze podobně zdatní jedinci.

iPhone s USB-C nestojí balík

Slováci moc dobře vědí, že čas jsou peníze a tak na nic nečekají a jablečný telefon už prodávají na známém eBay. Zatím přihodilo pět lidí a částka se vyšplhala na 1 375 dolarů, v přepočtu 30 180 korun. Pokud si do sbírky chcete pořídit smartphone, který nikdo nemá a nechcete za něj platit milion, máte teď jedinečnou šanci. Aukce končí 6. března. Sledovat ji můžete tady.

Zdroj náhledového obrázku: Sameer / Unsplash

Total
0
Shares