Xiaomi 12T Pro

Tento telefon Xiaomi se stane nesmrtelným. Výrobce slibuje, že nikdy nezestárne

  • Nejlepší Xiaomi vám vydrží nejdéle
  • Telefon dostane tři velké aktualizace Androidu

Podzimní smartphonové novinky od Xiaomi opět nabízejí rekordní specifikace za slušné peníze. Model 12T Pro má fantastický 200Mpx fotoaparát, levnější sourozenec 12T zase nabízí rychlé 120W nabíjení za výhodnější cenu.


Nepřehlédněte: Nový Xiaomi 12T je bestie s 200Mpx fotoaparátem. Tady ho koupíte absolutně nejvýhodněji


3 velké aktualizace Androidu, slibuje výrobce

Xiaomi navazuje na úspěšnou loňskou řadu 11T novými modely s celkem očekávaným označením 12T. Jsou opět dva, inovace táhne kupředu model 12T Pro s fotoaparátem s rozlišením 200 Mpx, sekunduje mu pak model 12T s pár kompromisy.

Oba smartphony lákají na vysokokapacitní 5 000mAh baterii s podporou 120W nabíjení či nádherné AMOLED displeje s výtečným barevným podáním, vysokou obnovovací frekvencí a širokými pozorovacími úhly.

V rámci představení nových telefonů čínský výrobce prozradil, jak na tom Xiaomi 12T a 12T Pro budou s aktualizacemi a případní zájemci rozhodně nemusí smutnit. Čínský podnik totiž oficiálně potvrdil, že u svých nových smartphonů nabídne uživatelům tři roky aktualizací operačního systému Android a čtyři roky bezpečnostních aktualizací.

Xiaomi 12T Pro
Xiaomi 12T Pro, zdroj: FONETECH.CZ

Na Apple se stále nikdo nechytá

To znamená následující: Oba telefony vstupují do prodeje s Androidem 12 a v následujících letech získá Android 13, Android 14 a Android 15. K operačnímu systému vždy získají také nejnovější verzi uživatelského prostředí MIUI, tedy MIUI 14, MIUI 15 a MIUI 16.

Navrch pak Xiaomi ještě přihodí čtyři roky bezpečnostních aktualizací. V době, kdy hackerských útoků na chytrá zařízení neustále přibývá, je to rozhodně skvělá věc.

Nejdále s aktualizacemi chytrých mobilů je stále americký Apple, který u svých iPhonů nabízí až šest nových generací systému. Že by se mu v tomto někdy vyrovnal nějaký výrobce mobilů s Androidem je bohužel nepravděpodobné.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ, zdroj: RMUpdate

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Nikdy nezestárne! 🤣
    Ale už teď se ví že bude mít životnost jen 4 roky od uvedení!!! 👍 Moje Mi8 mělo přesně 3, a je to málo, jelikož bezpečnostní záplaty skončili na jaře 2021. 😭 Pokud by existovala podpora alespoň záplat ( kvůli bankovnictví ) mohl by nenáročný uživatel používat telefon i více než 6 let, viz iPhone SE 2016.🧐

Comments are closed.