Telefon 180W nabíjení

Že je 150W dobíjení rychlé? Zapomeňte, tento telefon se blýskne 180W nabíjením!

  • Už na podzim dorazí telefon se 180W nabíjením
  • Bude jej mít na svědomí Infinix

Infinix, mladá mobilní značka, jež nedávno oficiálně vstoupila i na česká trh, je prozatím spíše vnímána jako exot. Nic moc o ní nevíme, ale jedno je jisté: v dohledné době se s ní musí počítat. Brand z Šanghaje vznikl v roce 2013 a v současnosti figuruje na více jak 40 světových trzích.

„No-name“ výrobce?

Aktuálně je v ČR k mání Infinix Hot 10 Lite, který žádnou velkou díru do světa stejně jako vaší peněženky rozhodně neudělá. Ostatně s cenovkou něco málo přes 2 tisíce korun nelze dělat zázraky.

Když se ale podíváte do zahraničí, např. skvělý výčet nabízí populární GSMArena, najdete v portfoliu značky hodně zajímavé telefony, a navíc nestojí balík.


Nepřehlédněte: Češi už si můžou koupit nabušené Vivo X80 Pro. Má špičkový fotoaparát a unikátní čtečku otisků


Infinix 180 W telefon
Zdroj: Infinix

180W nabíjení jako nový standard?

Značka, alespoň na mě, působí, že se vydá po stejné trajektorii jako kdysi Xiaomi nebo svého času Realme. Buď, jak buď, i ona se překvapivě pokouší inovovat a momentálně si bere na paškál rychlé nabíjení. Mezi v současnosti největší rychlíky v tomto ohledu patří Realme GT Neo 3 (150 W)a jeho mutace nebo některé smartphony od Xiaomi (120 W).

Jakvšak informuje Gizmochina, Infinix aktuálně maká na 180W dobíjení Thunder Charge. Na internetu se dokonce mihla upoutávka, který avizuje, že z 0 na 50 % se zařízení dobije za neuvěřitelné 4 minuty! Test byl proveden na vzorku s baterií o kapacitě 4 500 mAh. A kdy se nového smartphonu dočkáme? Spekuluje se, že už letos na podzim.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
0
Shares