Vivo X80 Pro

Češi už si můžou koupit nabušené Vivo X80 Pro. Má špičkový fotoaparát a unikátní čtečku otisků

  • Vivo X80 Pro je skvělý telefon s úžasným fotoaparátem Zeiss
  • Jen u Mobil pohotovosti k němu dostanete bezdrátová sluchátka zdarma

V Česku se začal prodávat jeden z vůbec nejzajímavějších smartphonů posledních týdnů. Řeč je samozřejmě o novém Vivo X80 Pro, který láká na skutečně vrcholné specifikace, včetně fotoaparátu Zeiss a unikátní ultrazvukové čtečky otisků prstů v displeji.


Nepřehlédněte: Nejlepší sluchátka od Huawei už jsou v prodeji. K FreeBuds Pro 2 dostanete chytré hodinky zdarma


Fantastické nové Vivo

Vivo X80 Pro je vlajková loď jak se patří. Novinka se chlubí prémiovou výbavou, především pak špičkovým fotoaparátem, na jehož vývoji se podílela německá firma Zeiss. Hlavní 50Mpx snímač s laserovým ostřením doplňuje například i teleobjektiv s gimbalovou stabilizaci.

Možná ještě o kus zajímavější 3D ultrazvuková čtečka otisků prstů, která je integrovaná do 120Hz AMOLED displeje. Ta totiž je totiž extrémně rychlá a disponuje až 11,1krát větší snímací plochou než běžné čtečky, tudíž může nabídnout i dvojité ověření otisků pro ještě vyšší bezpečnost.

Vivo X80 Pro
Vivo X80 Pro. Zdroj: Vivo

Skvělé reproduktory a raketové nabíjení

Samozřejmě i ostatní parametry jsou u Vivo X80 Pro prvotřídní. Kupříkladu nechybí procesor Snapdragon 8 Gen 1, 12GB RAM, 256GB úložiště, rychlé 80W nabíjení (50W bezdrátově), voděodolnost IP68 nebo stereo reproduktory.

Vivo X80 Pro je skutečně nabušený telefon se vším všudy. V Česku už si ho můžete koupit za cenu 26 990 Kč, přičemž u Mobil Pohotovosti k němu získáte zdarma záruku 3 roky. K telefonu také dostanete dárek v podobě bezdrátových sluchátek Vivo TWS 2 ANC v hodnotě 3 tisíc korun

Total
0
Shares