WhatsApp

Tento jednoduchý trik vám na telefonu umožní přečíst zprávy, které jste omylem smazali

  • Prohlédněte si smazané zprávy na chytrém telefonu
  • Poradíme, jak na to. Uvidíte, že nejde o žádnou raketovou vědu

Pokud vlastníte telefon od Samsungu, vsadíme se, že o téhle parádní vychytávce nemáte ani ponětí. Známe to přitom všichni. Notifikací na smartphonech je často tolik, že je mažeme bez rozmyslu, hlavně aby byly rychle pryč. Co ale dělat, když smažete něco důležitého? Naštěstí existuje něco, co se jmenuje Historie oznámení. Jen je důležité mít tuto funkci zapnutou.


Nepřehlédněte: EU uspořádala večírek za miliony ve virtuální realitě, ale dorazilo jen šest lidí


Přečtěte si smazanou SMS

Určitě se vám stalo, že vám někdo poslal zprávu a vy jste ji omylem smazali, aniž byste si všimli, o co šlo. Smůla. Navždy zmizela. Naštěstí existuje jednoduchý trik, kterým si můžete smazané notifikace (i zprávy) zpětně prohlédnout, tedy za předpokladu, že používáte telefon Samsung s operačním systémem Android.

Abyste si zpětně zobrazili smazanou konverzaci, zprávu nebo pouhé oznámení, třeba z Facebooku, Instagramu či WhatsAppu, otevřete Nastavení vašeho telefonu, vyhledejte „Historie oznámení“ a tuto funkci zapněte. Od této chvíli váš smartphone začne ukládat veškeré notifikace, které obdržíte, a to včetně již smazaných SMS a zpráv ze sociálních sítí.

Telefon, akce
Zdroj: Pexels / Pixabay

Co když nemám Samsung?

Pokud nevlastníte telefon od Samsungu, ale máte třeba Xiaomi nebo HONOR, funkci budete hledat marně. Naštěstí existuje několik dalších cest, jak se ke smazané historii dostat. Asi nejlepší možností je stažení některé z aplikací, které historii oznámení uchovávají, z obchodu Google Play. Jedna z těch nejznámějších aplikací se jmenuje jednoduše –„Historie upozornění“.

Zdroj náhledové fotografie: Sara Kurfeß / Unsplash, zdroj: The Sun

Total
0
Shares
3 komentářů
  1. A nebude toto zálohování odčerpácat příliš mnoho paměti ?

Comments are closed.