iPhone

Tento geniální trik pro iPhone vám poskytne „neomezenou“ výdrž baterie: „Telefon už se nikdy nevybije“

  • Trápí vás výdrž baterie vašeho iPhonu?
  • Vyzkoušejte tento fígl, možná pomůže

Každý zná ten stres, když doufá, že mu baterie v telefonu vydrží celý den, protože je mimo dosah elektrické zásuvky. Jakmile se však objeví hláška „baterie je téměř vybitá“, je prakticky konec hry.


Nepřehlédněte: Do Měsíce narazilo těleso o tvaru činky. Zřejmě patřilo Číně, i když ta vše vehementně popírá


Dochází vašemu iPhonu šťáva?

Jeden technický nadšenec, který na TikToku vystupuje pod přezdívkou @t_sply, však zřejmě objevil „blbuvzdorný“ způsob, jak výdrž baterie iPhonu prodloužit a tak telefonu dodat „neomezenou energii“.

Jeho trik nadchne všechny ty, kteří si s nejnovější aktualizací na verzi iOS 17 stěžují na rychle se vybíjející telefony.

Stačí přejít do Nastavení iPhonu, klepnout na položku Zpřístupnění, zvolit Displej a velikost textu a následně zapnout volbu Snížit bílý bod. „Čím více chcete šetřit baterii, tím více byste měli posunout posuvník a co nejvíce snížit vyvážení bílé barvy na displeji,“ říká @t_sply.

Jediný háček je v tom, že při používání telefonu venku na přímém slunci nebo v intenzivněji osvětlených interiérech díky tomuto nastavení hůře uvidíte na displej. Co teď s tím?

iPhone 15 Pro Max
Zdroj: FONETECH.CZ

Pomohlo vám to?

Snížení bílého bodu a regulace jasu jsou naštěstí dvě různé funkce, takže si můžete hrát s oběma, dokud nenajdete ideální zlatou střední cestu, která vám zajistí delší výdrž baterie a zároveň bezproblémovou čitelnost obrazovky. „Celková redukce bílého bodu by vám měla pomoci nejen s výdrží, ale také se snížením únavy očí a omezením času stráveného na obrazovce před spaním,“ dodává TikToker.

Některé lidi však vůbec nepřesvědčil. „Pak už nic neuvidíte,“ podotkl jeden člověk. „Sotva vidím na displej,“ napsal další. „A pak člověk neuvidí na obrazovku, aby nastavení vrátil do normálu,“ rýpl si jiný člověk.

A jaký názor máte vy? Pomohl vám fígl technického hračičky a zlepšila se výdrž vašeho iPhonu?

Zdroj náhledové fotografie: Daniela Araya / Unsplash, zdroj: NYPost

Total
0
Shares