WhatsApp

Tento geniálně jednoduchý trik pro WhatsApp musíte vyzkoušet! Vsadíme se, že ho určitě neznáte

  • Máme pro vás skvělý fígl pro aplikaci WhatsApp
  • Některým uživatelům může přinést velkou úlevu

Mnoho lidí je závislých na chatovacích aplikacích a z displejů svých smartphonů tak doslova nemohou odtrhnout oči. Nejpopulárnějším kecálkem současnosti je WhatsApp. Je to až k neuvěření, ale do dnešního dne si ho oblíbily přes dvě miliardy lidí. Přesto používání této aplikace některé uživatele dohání k šílenství. O co se jedná?


Nepřehlédněte: K Zemi se blíží možná nebezpečný asteroid, varuje NASA. Je velký jako čtyři mrakodrapy


Píše, píše a píše…

Zdá se to jako prkotina, ale určitě už se to stalo i vám. Když s někým na WhatsAppu komunikujete, aplikace vám decentně naznačí, že vám protistrana píše (v chatu vidíte slůvko „píše“). Když si ovšem píšete s někým, kdo se vyžívá v dlouhých souvětích a nabobtnaných zprávách, stává se indikace probíhající komunikace přinejmenším otravná.

Pokud mezi „nadšené psavce“ také patříte, vyžíváte se v dlouhých košatých textech a chcete být zároveň vůči kamarádům trochu shovívaví, máme pro vás jednoduchý trik, který vám dovolí indikaci psaní na WhatsAppu v podstatě vypnout.

Nečekejte, že vám poradíme, kde v aplikaci najít nějaké skryté oficiální tlačítko, na které zatím ještě nikdo nepřišel. Je to spíše taková chytrá oklika. Vše, co musíte udělat, je během komunikace přepnout svůj telefon do Režimu Letadla, nebo Letového Režimu, jak tomu Apple říká na iPhonech.

Trik je v tom, že Režim Letadla blokuje veškeré připojení (včetně internetového) a když ho zapnete, WhatsApp nemá ani tušení, že píšete osobě na druhém konci.

Trhá rekordy popularity

WhatsApp umožňuje odesílat a přijímat zprávy, obrázky, fotografie, ale také videa, zvukové soubory a dokonce i sdílet polohu napříč různými platformami. Facebook koupil provozovatele služby WhatsApp v roce 2014, kdy měla tato služba zhruba půl miliardy uživatelů. Za převzetí Facebook zaplatil asi 19 miliard dolarů.

Služba není nikterak zpoplatněna, stačí jen chytrý telefon a internetové připojení, abyste mohli komunikovat s ostatními. Právě to je jedním z důvodů, proč je natolik populární. Dnes WhatsApp používají více než dvě miliardy uživatelů.

Zdroj náhledové fotografie: antonbe / Pixabay

Total
0
Shares