Samsung Galaxy S23

Telefony Samsung Galaxy obsahují 65 bezpečnostních chyb. V ohrožení jsou miliony uživatelů

  • Velká aktualizace pro mobily Samsung Galaxy je tady
  • Nový software opravuje desítky více či méně nebezpečných chyb

Společnost Samsung začala rozesílat důležitou aktualizaci pro chytré telefony Galaxy, která opravuje celkem 65 chyb a nedostatků, přičemž některé z nich jsou považovány za tak závažné, že jim bylo přiděleno hodnocení „kritické“.


Nepřehlédněte: Vědci zkoumají dávné meteority z Marsu. Právě je vložili do jaderného reaktoru


Mobily Samsung trpí množstvím bezpečnostních chyb

Pokud používáte chytrý telefon Samsung Galaxy, rozhodně se vyplatí zkontrolovat, zda na vás v Nastavení nečeká důležitý update. Korejský technologický gigant právě začal vydávat měsíční bezpečnostní záplaty a listopadovou aktualizaci byste v žádném případě neměli ignorovat.

Nejnovější aktualizace pro smartphony z rodiny Galaxy opravuje celkem 65 chyb, hned 5 z nich je přitom bezpečnostními experty považováno za „kritické“. Dalších 55 chyb má vysokou prioritu, zatímco zbývající zranitelnosti naštěstí již nejsou tak závažné.

„Společnost Samsung Mobile vydává v rámci měsíčního procesu Security Maintenance Release (SMR) aktualizaci pro vlajkové modely. SMR balíček obsahuje opravy od Googlu a Samsungu,“ potvrdil jihokorejský výrobce na svých internetových stránkách.

Samsung Galaxy S23
Zdroj: Samsung

Nový Android 14 a prostředí One UI 6.0

Pakliže používáte Galaxy S23, S23+ nebo Galaxy S23 Ultra, na nic nečekejte. Chcete-li zjistit, zda je pro vás update přichystán ke stažení, přejděte do Nastavení a zvolte Aktualizace softwaru.

Zpráva o vydání bezpečnostních záplat přichází v době, kdy Samsung začíná distribuovat nové uživatelské prostředí One UI 6 s operačním systémem Android 14. Tato významná aktualizace přináší řadu nových funkcí, včetně nového výchozího fontu, vylepšené customizace, snadnějšího přístupu k důležitým nastavením a více vychytávek v aplikaci fotoaparátu.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Samsung, zdroj: Samsung

Total
0
Shares