Apple

Telefon na odstřel: Apple tlumí výrobu iPhonu 14 Plus. Nikdo ho nechce, nikomu chybět nebude

  • iPhone 14 Plus to má nadobro spočítané
  • Je to propadák a kdo si ho koupil, udělal chybu

Měl to být hit a prodávat se po milionech, místo toho je iPhone 14 Plus totální propadák, který to má definitivně spočítané. O telefon, který nepřináší žádné inovace, není prostě zájem. A není se co divit, stojí necelých třicet tisíc a lidé nechtějí kupovat smartphone, který je drahý a nepřináší vůbec nic nového.


Nepřehlédněte: Sonar poblíž vraku Titanicu zaznamenal záhadný objekt. Vědci se k němu potopili a zjistili, že překypuje životem


Apple učinil nelehké rozhodnutí

V kuloárech se již delší dobu šeptá o tom, že prodeje nového iPhonu 14 Plus nejsou vůbec dobré. Ba co víc, že jsou přímo katastrofální. Agentura Reuters už dříve uvedla, že se Apple rozhodl na nepříznivou situaci reagovat a plánuje snížit výrobu tohoto jablečného smartphonu. Za pravdu věhlasnému serveru dal nyní na slovo vzatý odborník, analytik společnosti Tianfeng International Ming-Čch‘ Kchuo, který má k jablečným produktům velmi blízko a prakticky nikdy se nemýlí.

iPhone 14
Zdroj: FONETECH.CZ

Známý insider informuje, že Apple požádal firmy Hon Hi Foxconn, Pegatron a Luxshare Precision, aby výrobu iPhonu 14 Plus utlumily a raději se soustředily na produkci iPhonu 14 Pro a iPhonu 14 Pro Max. I když zástupci společnosti Apple omezení produkce oficiálně nepotvrdili, pomyslný hřebíček do rakve již pravděpodobně zatloukli.

Apple před nedávnem představil svou novou řadu iPhone 14, která se opět skládá ze čtyř telefonů: iPhonu 14, iPhonu 14 Plus a vybavenějších variant iPhone 14 Pro a 14 Pro Max.

Američan opět ukázal, že raději hraje na jistotu a tomu odpovídá i míra mezigeneračních vylepšení. Zákazníci mu to ale tentokrát překvapivě nezbaštili, čehož je důkazem právě slabá poptávka po modelu s označením Plus v názvu. Svým způsobem tak lidé klepli Apple přes prsty.

Zdroj náhledové fotografie: Laurenz Heymann / Unsplash, zdroj: GizChina

Total
0
Shares