Samsung Galaxy Watch4 Classic

Takto vypadá systém Wear OS 3 na hodinkách Samsung Galaxy Watch4

  • Samsung připravuje velkolepou mediální událost
  • Video ukazuje uživatelské rozhraní hodinek Galaxy Watch4
  • Systém Wear OS nahradí dosud obvyklý Tizen

Samsung si na 11. srpna připravil důležitou keynote. Dočkat bychom se měli nových skládacích smartphonů Galaxy Z Fold3 a Z Flip3, bezdrátových sluchátek Galaxy Buds2 a v neposlední řadě i nových chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch4. Naopak se zřejmě nedostane na Samsung S21 FE, tedy fanouškovskou edici hlavní řady výrobce.


Psali jsme: Olympiáda 2021 v Tokiu: Kde ji sledovat bez omezení?


Galaxy Watch4 vymění Tizen za systém Googlu

Jsou to právě nové chytré hodinky, které budou znamenat revoluci v rámci značky. Samsung je totiž místo vlastního systému Tizen osadí operačním systémem Wear OS 3 od Googlu. Pro zákazníky je důležité, že s nimi bude možné platit, což doposud šlo jen tam, kde fungoval platební systém Samsungu. S novými Watch4 ale zaplatí konečně i Češi a Slováci, a to díky službě Google Pay.

Jak bude prostředí nového WearOS vypadat ukazují dvě videa, s nimiž se pochlubil server SamMobile na Twitteru. Máme tak nečekanou možnost podívat se na operační systém hodinek ještě před oficiální premiérou. Videa ukazují základní funkcionalitu hodinek, jako jsou zdravotní funkce, animace, různé ciferníky a další části operačního systému Wear OS 3.

Total
1
Shares