Olympiáda v TV

Olympiáda 2021 v Tokiu: Kde ji sledovat bez omezení?

  • Olympiáda začíná. Poradíme, kde ji sledovat
  • Česká televize má letos práva pouze na 300 hodin přenosů

Už dnes začínají Letní olympijské hry v japonském Tokiu. Sportovci z celého světa budou v Japonsku usilovat o medaile až do neděle 8. srpna, kdy hry zakončí závěrečný ceremoniál. Kde LOH 2021 v TV sledovat bez omezení?


Psali jsme: YouTube oznamuje start YouTube Shorts už i v Česku


Olympiáda na ČT, Eurosportu a Radiožurnálu

Vlastníkem vysílacích práv pro letošní olympiádu prakticky pro celou Evropu je společnost Discovery, s níž má v Česku podepsanou sublicenční smlouvu pouze Česká televize. ČT Sport odvysílá zhruba 300 hodin premiér, a to jak v TV, tak na internetu prostřednictvím platformy sport.ceskatelevize.cz a živé přenosy je možné sledovat i v aplikaci ČT Sport pro chytré telefony s Androidem a iOS.

Vzhledem k časovému omezení 300 hodin však ČT Sport nemůže poskytnout stejně velkorysý obsah všem olympijským disciplínám a prioritou proto zůstávají disciplíny s medailovými ambicemi českých reprezentantů.

Stahujte:

Na stanicích Eurosport 1 a Eurosport 2 bude z OH 2021 možné sledovat nepřetržité vysílání, takže pokud fandíte sportovcům i z jiných zemí, přenosy se vyplatí sledovat právě tady. K neomezenému streamování se dostanete i po předplacení služby Eurosport Player, kterou podporují systémy iOS, Android, Apple TV, Samsung TV s Tizen OS a dále počítače s Windows/macOS a herní konzole Xbox a PlayStation.

Zapojí se i youtuber Mikýř

Dále vzniklo sedm dočasných speciálních stanic v HD rozlišení, které zařadily do nabídky O2 TV a Vodafone TV. Informačně-zábavní obsah ze zákulisí letních olympijských her v Tokiu příznivcům sportu zajistí speciální platforma CzechTeam.TV, kde aktuality každého dne okomentuje Martin Mikyska alias Mikýř. Živé vstupy i celé přímé přenosy pak nabídnou radiostanice Radiožurnál a Radiožurnál Sport.

Total
1
Shares