Boriska Kiprijanovič, Mars

Tajemný chlapec tvrdí, že přiletěl z Marsu. Jeho tvrzení nemohou popřít rodiče ani vědci

  • Geniální chlapec tvrdící, že pochází z Marsu, ohromil vědce už v mládí
  • Říká, že je reinkarnovaný mimozemšťan, který ve svém předešlém životě žil na rudé planetě

Ruský mladík Boriska Kiprijanovič tvrdí, že pochází z Marsu a na Zemi se dostal tak, že se reinkarnoval. Říká, že na rudé planetě stále žijí mimozemšťané, ačkoli ji v dávné minulosti postihla obrovská jaderná katastrofa.


Nepřehlédněte: Swapery je geniální zařízení, které nabije váš telefon za pár sekund


Záhadný ruský chlapec Boriska Kiprijanovič

Muž z Ruska, který už od dětství překvapuje vědce svou mimořádnou inteligencí, soustavně říká, že pochází z Marsu. Boriska Kiprijanovič (nyní 28 let) začal v dětství tvrdit, že je reinkarnovaný mimozemšťan, který v minulém životě obýval rudou planetu. Podle serveru LADBible ho odborníci mají za génia s vynikajícími intelektuálními schopnostmi.

Když chlapce začal mluvit, bylo mu prý jen několik měsíců (většina dětí říká první slova mezi devátým a dvanáctým měsícem) a na roce a půl uměl číst a kreslit. A když nastoupil do školy, učitele okamžitě ohromil svými vynikajícími jazykovými a psacími schopnostmi i působivou pamětí. Někdy však své kantory nerespektoval a opravoval, protože se podle jeho názoru mýlili. 

Rodiče chlapce uvádí, že přestože ho jako malého nikdy výslovně neučili nic o vesmíru, Boriska často mluvil o Marsu a mimozemských civilizacích.

Svému okolí říkal, že na rudé planetě žijí mimozemšťané, kteří dýchají oxid uhličitý. V dávné minulosti však na Marsu došlo k obrovské jaderné katastrofě, která podle něj byla důsledkem války mezi dvěma civilizacemi.

Na Marsu je život

O Marťanech, kteří dodnes žijí na rudé planetě, říká, že mají dispozici neuvěřitelné technologie, jako jsou vesmírné lodě, teleportační zařízení a stroje času. Tvrdí, že jsou nesmrtelní, ale že na sebe mohou brát různé podoby a inkarnace.

Lidstvu doporučuje, aby se zaměřilo na starověké památky, jako je Velká pyramida v Gíze, protože nám mohou odhalit mnohá tajemství.

„Život pozemšťanů se změní, až se Sfinga otevře. Vím, že někde za uchem je mechanismus, který ji odemyká, ale nepamatuji si přesné místo,“ dodal mladý génius.

Zdroj náhledové fotografie: YouTube/Project Camelot, zdroj: LADBible

Total
0
Shares