Cestovatel v čase, budoucnost

Tajemný cestovatel časem prošel detektorem lži. Přicházím z roku 6491, tvrdí

  • Muž říká, že k nám přicestoval z budoucnosti
  • Podle testu na detektoru lži mluví pravdu

Nebudete tomu věřit, ale přicházím z budoucnosti. Narodil jsem se v roce 6491, ale můj stroj času se porouchal a tak jsem uvízl zde na Zemi, tvrdí mladík jménem James Oliver. Aby své tvrzení dokázal, podstoupil test na detektoru lži a podle výsledků na všechny otázky odpověděl pravdivě.


Nepřehlédněte: Curiosity se na Marsu blíží k „bermudskému trojúhelníku“. Dostane se vozítko do důležité oblasti rudé planety?


Cestovatel časem z roku 6491

O tom, že cestování v čase není mýtus, se pokouší svět přesvědčit muž, který si nechává říkat James Oliver. Tvrdí, že je planetárním vědcem z budoucnosti. Když dorazil v roce 2018 na Zemi, objevil se problém – jeho stroj času se porouchal a on zde zůstal uvězněn. To, že říká pravdu, dokládá test na detektoru lži. 

Rozhovor s moderátorkou začíná otázkou: „Jste skutečným cestovatelem v čase?“ Mladík, který je připojený na detektor lži, odpoví „Ano“ a na monitoru se objeví slovo „Pravda“. Jak všichni víme, tak polygraf říká pravdu pokaždé. I v případech, kdy je tomu poměrně těžké uvěřit.

Oliver tvrdí, že v jeho realitě pátrá po nových planetách a galaxiích každý den, ač na nich mnohdy nenajde nic než jen pustou krajinu. „Někdy vyhrajete jackpot a najdete inteligentní život. Objevíte nové planety, nové ekosystémy.“

V obsáhlém rozhovoru pro paranormální YouTube kanál ApexTV Oliver popisuje, že je planetárním vědcem. „Byl jsem u několika významných událostí ve vaší historii, specializuji se na sluneční soustavu, pracuje tu i několik dalších agentů,“ říká s tím, že pracuje pro mimozemskou výzkumnou agenturu, která se specializuje na lidskou historii a kulturu. V rozhovoru, který na internetu způsobil senzaci, zazní i další neuvěřitelné věci. „Vaše roky jsou jiné než ty u nás. Tam, odkud pocházím, rok trvá mnohem déle než klasických 365 dní.“

Oliver varuje před klimatickými změnami a radí, aby lidstvo rychle zavedlo emisní stropy, než bude pozdě. Dále říká, že umělá inteligence bude v budoucnu všudypřítomná a bude nám pomáhat ze každé situace. A mimozemšťané? Sám jich prý viděl hodně a mezi některými má nejlepší přátele. „Můj nejbližší kamarád pochází z jiné galaxie,“ zazní ve videu.

Jako z filmu Návrat do budoucnosti

Příběh Jamese Olivera odráží dějovou linku známého filmu Návrat do budoucnosti, kde Marty McFly uvízne v 50. letech, protože jeho stroji času – starému DeLoreanovi – dojde plutonium. Nejen kvůli této podobnosti si mnozí lidé myslí, že video je podvod.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: www.9news.com.au, www.mirror.co.uk, www.iflscience.com

Total
0
Shares