Motorola Edge 30 Neo

Tahle Motorola je hit podzimu. Je za nejlepší cenu a má bezkonkurenční výbavu

Podzim je synonymem těch největších slev a ani v letošním roce tomu není jinak. Od dnešního dne spadly cenovky prakticky všech smartphonů, ale jeden mezi nimi obzvlášť vyčnívá. Motorola Edge 30 Neo je totiž nyní k mání za pouhých 6 599 Kč, tedy o tři tisíce levněji, a za tuto cenovku nabízí přímo královskou výbavu. Takto levně ji ale koupíte jedině u Mobil Pohotovosti.


Nepřehlédněte: Nepoužité, se zárukou a výrazně levnější. Zánovky se jednoduše maximálně vyplatí


Motorola Edge 30 Neo jen za 6 599 Kč (původně 9 499 Kč) je poměrně raritní záležitost, protože takto levně ji nikde jinde nekoupíte. Navíc jde o vyšší 256GB variantu a je k dostání hned ve dvou barevných variantách.

Motorola Edge 30 Neo
Zdroj: Motorola

Za tuto cenovku se z ní mimochodem stává absolutně nejvýhodnější telefon podzimu, protože má přímo ukázkovou výbavu.

Edge 30 Neo totiž nabízí špičkový 120Hz OLED displej se integrovanou čtečkou otisků prstů, 64Mpx foťák s optickou stabilizací, 68W TurboPower nabíjení, výkonný čipset Snapdragon 695 5G, voděodolnost, podporu 5G sítí, bezdrátové nabíjení, stereo reproduktory s Dolby Atmos a nakonec i již zmíněnou štědrou kapacitu 8/256GB.

Jak už to ale u podobných nabídek bývá, šanci na úlovek mají ti nejrychlejší. Mobil Pohotovost má za tuto cenu k dispozici omezené množství kusů, proto pokud se poohlížíte po slušně vybaveném telefonu za velmi zajímavou cenu, máte ideální příležitost, nebo možná rovnou už i zařízený jeden z vánočních dárků.

Total
0
Shares