telefon

Nepoužité, se zárukou a výrazně levnější. Zánovky se jednoduše maximálně vyplatí

Existuje blaženější pocit, než když si koupíte nějakou parádní věc, a ještě na ní ušetříte? Dobře, nechme zbytečných kudrlinek a pojďme rovnou k věci. Mobil Pohotovost má na skladě stovky zánovních smartphonů Xiaomi za skvělé ceny.


Nepřehlédněte: Samsung nasadil brutální slevy i na své nejskvělejší produkty. Češi, s bonusem navíc ušetříte desetitisíce


Zánovní = nepoužitý s dvouletou zárukou

Koupě zánovního telefonu je trefou do černého pro každého, kdo přemýšlí ekonomicky a chce za své peníze dostat jednoduše to nejlepší. Zánovní telefon je nikdy nepoužité, stoprocentně funkční zařízení v kompletním originálním balení, na které získáte dvouletou záruku. Pokud si tedy chcete pořídit úplně nový telefon za tu nejnižší možnou cenu, stoprocentně běžte do zánovky. V kapse vám zůstanou nemalé peníze, které se dva měsíce před Vánoci zkrátka hodí.

Parádní smartphony do 3 tisíc

Tentokrát jsme si posvítili na telefony, které budou vyhovovat všem, kteří chtějí od svého zařízení super displej, plynulý chod při běžném používání nebo hraní her, dostatečné úložiště s možností rozšíření, super fotky a nechtějí za něj dávat velké sumy.

Zánovní telefony Xiaomi:

Podívejte se na kompletní nabídku zánovních telefonů a vyberte si ten pravý. Najdete je na této stránce mp.cz/zanovni.

Xiaomi
Zdroj: Xiaomi

Zdroj náhledové fotografie: N.Tho.Duc / Unsplash

Total
0
Shares