T-Mobile

T-Mobile rozdává data zdarma za dobití předplacených karet

  • T-Mobile zavádí systém dlouhodobých odměn za dobití předplacených karet
  • Nově rozdává bonusy za dobití i větší objem dat za stejné peníze

T-Mobile představil nové odměny za dobití kreditu pro všechny uživatele předplacených služeb s hlasovým tarifem, a také dvě zbrusu nové edice karet. Odměna za dobití čeká od 1. října na všechny zákazníky s předplacenou službou s hlasovým tarifem pokaždé, když si navýší kredit alespoň o 250 korun.


Nepřehlédněte: T-Mobile rozšířil pokrytí 5G, spustil dalších 270 vysílačů


Za dobití data navíc

Odměny jsou odstupňované podle výše dobití a zahrnují data nebo balíček volání a dat zdarma, které platí po dobu 30 dnů. Platí, že za dobití ve výši 250 až 299 korun získá zákazník 500 MB dat, za částku od 300 korun pak obdrží 1 GB dat a neomezené volání na čísla T-Mobilu. Získání odměny je podmíněno výší dobíjeného kreditu.

Svou odměnu si mohou zákazníci vyzvednout v aplikaci Můj T-Mobile vždy do 7 dnů po dobití předplacené karty. S každým dalším dobitím získávají zákazníci znovu nárok na novou odměnu, která se v Můj T-Mobile aplikaci zobrazí v sekci Srdcovky. Vyzvednuté odměny se nesčítají, v jednu chvíli může mít zákazník aktivní vždy pouze jednu výhodu.

T-Mobile spustil systém dlouhodobých odměn za dobití předplacených karet
T-Mobile spustil systém dlouhodobých odměn za dobití předplacených karet | foto: T-Mobile

T-Mobile vylepšuje nabídku

Nové se v nabídce T-Mobile nacházejí také dvě předplacené karty s 3 GB a 10 GB dat, které nahrazují předplacené karty se 2 GB a 5 GB.  Předplacená 10GB karta za 499 korun je určena pro náročnější zákazníky. Nabídne bonusový počáteční kredit 100 korun s platností 12 měsíců a službu 10 GB dat na prvních 30 dní, kterou je následně možné obnovit se slevou 10 % oproti ceníkové ceně 10 GB balíčku.

Druhá novinka v podobě 3 GB karty za 200 korun obsahuje přednastavenou službu 3 GB dat na prvních 30 dní, kterou lze obnovit se slevou 20 %. Ani u této karty nechybí počáteční bonusový kredit ve výši 100 korun na prvních 12 měsíců.

Total
3
Shares