T-Mobile

T-Mobile představuje bezplatnou službu Pořád online, se kterou data nikdy nedojdou

  • Od 1. září vstoupí do nabídky T-Mobile bezplatná služba Pořád online
  • Operátor ji zavádí společně se zcela novou nabídkou tarifů

Zůstat v kontaktu a chatovat si s nejbližšími, mít možnost si načíst trasu v mapách a do navigace, nebo vyřídit základní bankovní transakce, přestože už došla předplacená data v telefonu. Od září tuto možnost nově nabízí bezplatná služba Pořád online, kterou představil T-Mobile spolu se zcela novou nabídkou tarifů.


Nepřehlédněte: T-Mobile dá zákazníkům neomezená data na celé léto zdarma


T-Mobile představil službu Pořád online

Nová tarifní nabídka, kterou T-Mobile spouští od 1. září reaguje operátor na stále vyšší spotřebu dat, která v Česku raketově roste. Podle údajů společnosti Tefficient byl růst u českého T-Mobilu za loňský rok čtvrtý nejvyšší v Evropě a průměrná spotřeba dat zákazníků T-Mobile se během 2 let více než ztrojnásobila – od 2 GB v květnu 2019 po 7 GB v květnu 2021. Mobilní data dnes využívá již celých 85 % zákazníků s chytrými telefony a tarify s neomezenými daty dokonce více než pětina zákazníků. T-Mobile nyní přináší tarifní nabídku, která cílí i na specifické potřeby studentů či těch, kdo hlavně datují a méně volají.

Vstříc aktuálním potřebám zákazníků vychází nová služba Pořád online, díky které už se nemusí omezovat při využívání dat v obavě, že jim předčasně dojdou. Zákazníci se tak vyhnou situacím, kdy na konci měsíce zjistí, že jejich data naopak zůstanou nevyužitá, protože si je příliš „šetřili“. Stačí, když si každý měsíc aktivují službu Pořád online v aplikaci Můj T-Mobile, a budou moci i po vyčerpání svého datového balíčku nadále využívat datové připojení pro základní služby.

T-Mobile
Ilustrační foto | zdroj: T-Mobile

Nová nabídka tarifů

Nová nabídka nyní zahrnuje dva tarify za 550, resp. 675 Kč (tento dokonce s dotací 2000 Kč na nový telefon), s nimiž zákazníci získají 3 GB nebo 8 GB dat a službu Pořád online. V rámci neomezených tarifů je pak možné využít balíček za 875 Kč měsíčně a neomezenými daty při rychlosti 10 Mb/s, která umožňuje naplno využívat například sociální sítě, videohovory, posílat fotografie či sdílet videa. Prvních 15 GB budou zákazníci čerpat plnou rychlostí.

V rámci tohoto balíčku je také pro zákazníky připravena tarifní dotace 3000 Kč na nákup nového telefonu. Za 1275 Kč pak zákazník získá neomezená data v plné rychlosti a s 5G internetem, neomezeným voláním a SMS a 1000 minutami volání do EU. Součástí tohoto tarifu je rovněž T-Mobile TV mini v mobilu s 26 televizními programy zdarma a dotací 5000 Kč na nákup nového zařízení.

„Víme, že naši zákazníci chtějí data využívat naplno, což nám potvrdil i velký zájem o balíček Sportovní léto. S novou nabídkou nyní mohou snadno přejít na neomezená data i ze svého aktuálního tarifu. Například u oblíbeného 15 GB tarifu, který stojí 825 Kč měsíčně, si stačí připlatit 50 Kč a zákazník získá neomezený tarif s rychlostí 10 Mb/s a jako bonus prvních 15 GB dat v plné rychlosti,“ uvádí Michal Podlucký.

Total
0
Shares