T-Mobile

T-Mobile dá zákazníkům neomezená data na celé léto zdarma

  • T-Mobile 18. června spustí akci Sportovní léto s neomezenými mobilními daty
  • Balíček neomezených dat na léto bude k dispozici zdarma i uživatelům předplacených karet
  • Mobilní internet navíc poběží bez omezení rychlosti

Blíží se zahájení letních olympijských her v Tokiu a T-Mobile přichází se zajímavou akcí, v rámci které 18. června spustí balíček Sportovní léto, který zákazníkům nabídne zdarma neomezená data na celé léto až do konce srpna.


Psali jsme: Vyhrajte parádní náramek Honor Band 6 v naší nové soutěži!


Neomezená data pro všechny

Balíček Sportovní léto si mohou aktivovat jak rezidentní zákazníci a majitelé předplacených karet, tak koncoví uživatelé zákazníků s rámcovou smlouvou. Předplacenkáři a koncoví uživatelé firem a institucí potřebují mít navíc aktivní příslušné nastavení datových služeb. Skvělé je, že T-Mobile rychlost datového přenosu nebude zpomalovat.

T-Mobile
Ilustrační | foto: T-Mobile

Stačí aktivovat v appce Můj T-Mobile

Balíček neomezených dat Sportovní léto stačí jednoduše aktivovat v appce Můj T-Mobile. Aktivace bude možná od 18. června do konce srpna. Rezidentní zákazníci a drobní podnikatelé si mohou aktivovat balíček ke kterémukoliv z používaných tarifů. Koncoví uživatelé firemních zákazníků potřebují pro možnost využití balíčku Sportovního léta aktivní datový balíček Mobilní internet EXTRA nebo Mobilní internet EXTRA Nastálo s datovým objemem od 2,5 GB. Uživatelé předplacených karet pak musí mít na své Twist kartě aktivní některý z obnovujících se měsíčních datových balíčků nebo roční datový balíček.

V případě, že se naši zákazníci letos rozhodnou vycestovat, bude jim balíček fungovat i v rámci Evropské unie. Spotřeba dat v zahraničí je omezena, pro rezidentní zákazníky a firmy je 9,5 GB a pro uživatele předplacených karet Twist 4,26 GB.

Total
15
Shares
1 komentář

Comments are closed.