Realme Pad X

Svěží vítr do plachet. Nový tablet od Realme je levný a dobře vybavený

  • Čínský brand představil novinku
  • Realme Pad X je 11palcový tablet
  • Láká na parádní poměr cena/výkon

Realme o sobě dává opět vědět. Soupeří snad s Xiaomi? Optikou představování nejrůznějších novinek to tak skoro vypadá. Stejně jako nejbližší konkurent má totiž letos na jaře pořádně nabito! Po sérii telefonů však přichází s něčím jiným.

Realme Pad X

11palcový tablet s IPS displejem se pyšní Full HD+ rozlišením (poměr stran 5:3, maximální jas 450 nitů) a podporou stylusu, který se však prodává samostatně.

Na čelní straně se také nachází 8Mpx širokoúhlá selfie kamerka, jež se hodí nejen k focení, ale i k videohovorům. Na zádech pro změnu 13Mpx fotoaparát.


Nepřehlédněte: Bude Moskva bez proudu? Hackeři z Anonymous okradli důležitou společnost MOESK


Realme Pad X
Zdroj: Realme

Lákavá cena i výbava

Tablet je tenký (tloušťka 7,1 milimetrů) a váží velmi příjemných 499 gramů. Potěší čtveřice reproduktorů s cejchem Dolby Atmos, procesor Snapdragon 695, 4/6 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti.

Další dobrou zprávou je, že nechybí slot na MicroSD (až 1 TB). Baterie má dostatečnou kapacitu 8 340 mAh a vhod přijde i svižné 33W nabíjení. Realme Pad X jde v Číně do prodeje už 31. května a startuje na 4 500 Kč bez daně. Do Česka by se měl podívat o něco později, na oficiální info zatím čekáme.

Zdroj náhledové fotografie: Realme, tisková zpráva

Total
0
Shares