Cestovatel časem

„Svět se změní k nepoznání“. Cestovatel časem ukázal fotky, se kterými se vrátil z roku 3311

 • Tvrdí, že je cestovatel v čase
 • Jako důkaz prezentuje fotky z roku 3311

Našli dalšího muže, který o sobě tvrdí, že je „cestovatelem v čase“. Na videu v ruce drží hned tři obrázky a říká, že ukazují Zemi v roce 3311. Je prý součástí tajného experimentu. Informoval o tom server The Express.


Nepřehlédněte: Tajemný objekt nad Sluncem připomíná vodopád. Na povrch dopadal z výšky 130 tisíc kilometrů


Cestovatel v čase má fotografický důkaz

Na internetu se objevilo bizarní video, které ukazuje „cestovatele časem“, jehož tvář je schválně rozostřená a hlas upravený, údajně kvůli ochraně identity. Setkal se s reportérem na neznámém místě, aby si společně promluvili o tom , co viděl v roce 3311.

„To, co vám vyprávím, je pravda a dokonce mám důkazy, které to potvrzují,“ říká hlasem upraveným v syntetizéru. Poté vytáhne tři fotografie, na kterých je zachyceno, jak má svět vypadat téměř 1300 let v budoucnosti.

Na první fotce je podle všeho futuristické město postavené na jakémsi plovoucím ostrově na obloze. „Víte, co se děje? Tohle nebyla jediná fotografie, kterou jsem v budoucnosti pořídil. Znovu jsem se dostal do teleportačního stroje, ale tentokrát mě přenesl na úplně jiné místo, a i to jsem vyfotil. Dovolte mi, abych vám ten obrázek ukázal,“ vysvětluje reportérovi.

Poté ukáže fotografii budovy, která je podle něj typickým domem v daleké budoucnosti. Na posledním obrázku pak je vidět létající vozidlo, které prolétá nad několika domy a stromy. Všechny tyto fotografie, jak cestovatel v čase odvážně tvrdí, mají podpořit jeho výpověď.

Muž sebejistě říká, že byl součástí tajného programu z devadesátých let, který usiloval o poslání lidí do budoucnosti. V rozhovoru prozradil, že tajemství cestování v čase bylo rozluštěno díky kvantovým počítačům. Do utajovaného programu byl prý vybrán díky svému skvělému prospěchu ve škole.

„Nemohu vám prozradit název té organizace, ale mohu vás ujistit, že společnosti, jako je ta, kterou popisuji, a mnoho dalších, nejenže existují, ale provádějí tajné výzkumy.“

Všechny tři fotografie, které údajný cestovatel v čase prezentoval, jsou však zřejmě chytře upravené již existující fotografie, které mají vypadat, jako by pocházely z budoucnosti. Alespoň o tom přesvědčeni mnozí komentující.

„Celá města budou pod vodou“

Nejde rozhodně o první případ, kdy vystoupil takovýto „cestovatel časem“ a chtěl se podělit o svoje „pozorování“ nebo „svědectví“. Například muž, který si říká Edward, prohlašuje, že se vrátil z roku 5000 a má důkaz o blížící se apokalypse. 

„Celé město Los Angeles bylo pod vodou. To všechno se stalo kvůli globálnímu oteplování,“ říká. „Ohromné kusy ledu na obou pólech roztály a svět pohltila voda. Bylo to neuvěřitelné. Stál jsem na obrovské dřevěné ploše a všude byla jenom voda,“ uvedl v rozhovoru pro internetovou televizi ApexTV.

Zdroj náhledové fotografie: ApexTV, zdroj: Express

Total
0
Shares
11 komentářů
  1. Myslíte autora, který se ve článcích na toto nesmyslné téma vyžívá?
   Už tu chybí jen horoskopy, aby ukázka hlouposti byla kompletní.

 1. Haha a tomuto někdo v dnešní době věří? Fotografie v budoucnosti již nebude to co je teď, stačí se jen podívat na PC za jakou krátkou dobu vyspěly, mobilní telefony a konečně místo focení na film, je již dávno digitální karta. Takže jen za 50 let bude lidstvo technický úplně jinde. Pokud zvládli přemísťování v čase, na co by jim byly vznášedla 😄. Není apríl, je to podvrh, jen se někdo snaží být zajímavý. PS: ty ostrovy na nebi použili z Avataru 😄😄😄

 2. Borec popsal trilogii Bioshock. ApexTV je nějaká konspirační kvázi TV, jako od dezolátních debilů prachy tahající RaptorTV?

 3. Haha, kdo umí ten umí ,kdo neumí ten čumí.Za tu dobu už snad nic nebude existovat,soudím podle toho jak se ke všemu chováme ,ještě že to neuvidím.

 4. No hezké obrázky, taky si takové mohu namalovat 🤣🤣🤣🙈

 5. Můj známý byl ve spojení s prezidentkou z Marzu. Pak náhle zemřel na předávání

 6. Určitě, jako fotografie s mobilem v roce 1500 (hyperbola) nebo jiná lejna, kterým snad nemůže nikdo věřit a která pohltila v poslední době tu naši informační superdálnici, které sborově říkáme internet. Takové články si strčte do zadele a neobtěžujte s nimi průměrně inteligentní čtenáře, kterým z toho je na blití.

 7. Jj, magor… dávno by to bylo ve všech médiích.
  Létající vozidla ve velkém a větších rozměrů?
  Neekonomické, nehledě na zátěž pro životní prostředí…
  Drony ano…
  A ostrovy z Avataru, to mě dorazilo. 😆
  Amatérismus…

Comments are closed.