Microsoft Surface

Studenti, pozor. Microsoft Surface zlevnil o tisíce, teď je za absolutně nejnižší cenu

  • V Mobil Pohotovosti připravili další masakr
  • Tentokrát osekali až na dřeň cenu populárního Surface Go 3

Zařízení 2v1, která kombinují notebook s Windows 11 a tablet jsou v posledních letech čím dál oblíbenější. Hlavním tahounem na tomto poli je jednoznačně Microsoft se svými zařízeními Surface. A právě pravděpodobně nejpopulárnější Surface Go 3 nyní máte možnost pořídit za vůbec nejlepší cenu.


Nepřehlédněte: Teleskop Jamese Webba nahlédl do hlubin vesmíru a času. Takhle to vypadalo před 13 miliardami let!


Microsoft Surface zlevňuje

Surface Go 3 je nejdostupnější model v portfoliu Microsoftu, ovšem na práci, běžné brouzdání po internetu nebo pro studenty je přímo ideální.

Jde o zařízení 2v1, tudíž dokáže plnohodnotně nahradit jak tablet, tak i notebook, a nechybí mu pochopitelně ani dotyková 10,5“ obrazovka, přední i zadní HD kamery, USB-C, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0, čtečka karet či dostatečně velká baterie zajišťující výdrž až 11 hodin na jedno nabití.

U Mobil Pohotovosti už takhle seženete Surface Go 3 za nejnižší cenu na trhu. Navíc ale k zařízení získáte výkupní bonus tisíc korun, takže vás ve výsledku vyjde jen na 11 599 Kč (běžně 13 990 Kč).

Jedná se přitom o výkonnější 8GB/128GB s vyšší RAM i vyšší kapacitou úložiště. Akce ale platí jen do vyprodání posledních zásob.

Zdroj náhledové fotografie: Microsoft

Total
0
Shares