Starší telefony Samsung dostanou vítané vylepšení. Plynulostí se přiblíží iPhonu

  • Samsung posiluje plynulost svého systému One UI
  • V nové aktualizaci přinese svižné animace i na starší telefony

Jihokorejský Samsung dle nejnovějších informací zásadně vylepší optimalizaci svého vizuálního systému One UI. Telefony díky tomu nabídnou o dost plynulejší animace napříč celým grafickým prostředím. Toto vylepšení se možná trochu s podivem dotkne v první řadě hlavně vlajkových lodí.


Nepřehlédněte: Futuristická vize Samsungu. Telefon měnící velikost zkontroluje kvalitu ovzduší


Samsung nabídne plynulejší One UI

Řada Galaxy S24, která byla uvedena na trh s uživatelským rozhraním One UI 6.1, vykazuje znatelně plynulejší animace, zejména při otevírání a zavírání aplikací, než je tomu u starších verzí One UI. Toto vylepšené uživatelské prostředí by se v blízké budoucnosti mohlo rozšířit na širší řadu zařízení Samsung.

Redaktoři serveru SamMobile objevili v uživatelském rozhraní One UI Home verze 15.1.01.3 kód, který podle všeho optimalizuje animační sekvence. Tento soubor APK (soubor balíčku aplikací) nahráli na zařízení Galaxy S23 a pozorovali výrazné zlepšení plynulosti animací na domovské obrazovce.

Update pro starší i novější telefony

Samsung v tuto chvíli mlčí o tom, které telefony nabídnou toto vylepšení plynulejších animací. Avšak vzhledem k tomu, že jde vlastně o instalační balíček, je pravděpodobné, že se vylepšení dočká celá řada dražších telefonů (S22, S21 i starší), ale i levnějších (Galaxy A, Galaxy M).

Pokud jste nedočkaví, můžete si aktualizaci stáhnout pomocí zmíněného souboru APK, který najdete na internetových portálech zaměřených právě na instalační balíčky. Alternativní obchody s aplikacemi však často sužuje malware. Ideální z hlediska bezpečnosti je tak počkat, až Samsung sám funkci zahrne do aktualizace One UI.

Zdroj náhledové fotografie: Samsung, zdroj: SamMobile

Total
0
Shares