Epic Games Store

Stahujte zdarma hry Absolute Drift, Rage 2 a Sunless Sea

  • Stahovat zdarma můžete Rage 2 a Absoluite Drift
  • V 17 hodin je vystřídá nervydrásající titul Sunless Sea

Už jen několik málo hodin máte na to, abyste si na platformě Epic Games Store do knihovny přidali hry Absolute Drift a Rage 2. V první si za volantem výkonného vozu zadriftujete na trati, ve druhé pak pořádně zastřílíte v ponurém postapokalyptickém světě. Nabídka končí dnes v 16:59. O minutu později se obmění a ke stažení bude RPG s roguelike prvky Sunless Sea.

K vydání Sunless Sea došlo 6. února 2015  v návaznosti na úspěšnou crowdfundingovou kampaň na Kickstarteru. Ve hře se stanete kapitánem malé loďky a společně se svou posádkou se vydáte prozkoumat nebezpečné moře, kde není o různé nástrahy nouze.


Psali jsme: WordCamp Praha 2021 už se blíží, letos je zdarma


Hra je prodchnutá fatalistickou náladou, s níž čelíte nejen lidským protivníkům, ale i nepředstavitelným (pod)vodním tvorům. Pokud vás nedostane gigantický krab, ledovce či hejna netopýrů, šílenství a kanibalismus vám na nervy už určitě zabrnkají.

Pokud chcete získat Absolute Drift a Rage 2, stačí navštívit Epic Games Store, přihlásit se na svůj účet a přidat si hry do dnešních 16:59. V 17 hodin bude k dispozici Sunless Sea.

Stahujte:

Total
1
Shares