WordCamp Praha 2021

WordCamp Praha 2021 už se blíží, letos je zdarma

  • O víkendu se uskuteční další ročník akce WordCamp Praha
  • Největší konference v ČR a na Slovensku (nejen) o WordPressu bude letos online a zcela zdarma

Už o tomto víkendu se uskuteční největší konference o WordPressu v České republice. Osmý ročník akce WordCamp Praha se bude konat v sobotu 27. února. Kvůli stále probíhající pandemii se tentokrát ale celá komunita sejde online.

Ani letošní, v pořadí již osmý ročník konference WordCamp Praha, by neměl uniknout každému, kdo se zajímá o webové stránky, marketing, tvorbu obsahu nebo řízení webových projektů.

Letos si pro nás organizátoři akce přichystali online přednášky, které rozložili do tří bloků a které pokrývají tematicky všechny aktuální potřeby wordpressového světa.

Na co se můžete těšit?

  • V marketingovém bloku vystoupí Petra Dolejšová (přebornice v digitálním právu), Jan Tichý (mistr webové analytiky a krotitel nových Google Analytics) a Honza Bartoš (tvůrce Facebook reklam, které vydělávají)
  • V bloku pro uživatele se mohou účastníci těšit např. na Marka Čevelíčka (přeborníka v UX)
  • V bloku pro vývojáře vystoupí mimo jiné i Vláďa Smitka (expert na výkon a bezpečnost webů)

Ani aktuální WordCamp Praha nezapomíná na networking. Připraveny tak budou místnosti pro networking, virtuální stánky partnerů a místnosti pro workshopy. Díky platformě Hopin si pak všichni připojení vychutnají zážitek, který se blíží konferenci v reálném světě.

Závěrem dodejme, že rozhovory s řečníky, program a další informace najdete na oficiálním webu konference – prague.wordcamp.org/2021, kde se zároveň můžete zaregistrovat, abyste poslední únorovou sobotu mohli sledovat streamy. Konference odstartuje v 10 hodin dopoledne a předpokládaný konec přednášek je zhruba v 18 hodin.

Total
19
Shares