iPhone 14, Face ID

Stáhněte si zdarma úžasnou novou funkci z iPhonu 14 do svého telefonu s Androidem. Je zdarma

  • Největší softwarová novinka Applu už se zběsile kopíruje
  • Je univerzální a „pasuje“ na libovolný android telefon

Jednou z nejvýraznějších novinek nových iPhonů 14 Pro a 14 Pro Max se stal Dynamic Island. Tato zajímavá softwarová funkce upravuje pilulkový průstřel v závislosti na tom, co s telefonem zrovna děláte. Jedná se o velmi praktickou vychytávku, a tak bylo jen otázkou času, než se dostane i jinam.


Nepřehlédněte: Češi, pozor! Xiaomi pošle důležitou aktualizaci na telefony, které už jste možná odepsali


Dynamic Island pro Android? Zkuste aplikaci DynamicSpot

Apple před dvěma týdny představil letošní modelovou řadu telefonů iPhone 14. Smartphony lákají nejen na několik mezigeneračních vylepšení, ale modernější modely Pro získaly také takzvaný Dynamic Island, vizuální funkcionalitu, jež představuje pop-up náhled základních informací, které efektně a s pomocí animací vyskakují z průstřelu kamerky v displeji.

V této souvislosti jistě nepřekvapí, že se tato funkce v menší obměně už objevila i u konkurenčního Androidu. Již po pár dnech jsme mohli vidět variantu od Xiaomi v rámci prostředí MIUI, aby během několika málo následujících hodin do oficiálního obchodu Google Play dorazila aplikace zvaná DynamicSpot, která Dynamic Island přináší na všechny Androidy.

Dynamic Island Android
Zdroj: Apple

Jako u Applu, ale pouze za poplatek

Aplikaci naprogramovalo studio Jawomo, vypadá stejně jako verze pro iPhone a funguje přesně tak, jak bylo zamýšleno. Vedle přehrávače hudby nabízí také zobrazení notifikací a další funkce. Výhodou proti řešení od Applu je, že si můžete nastavit velikost ostrůvku i jeho pozici na displeji. Za menší poplatek pak získáte nějaké ty extra funkce navíc. Aplikaci DynamicSpot můžete zdarma stahovat z obchodu Google Play.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Apple, zdroj: Daily Star

Total
0
Shares
7 komentářů
    1. Přesně tak, bude to úžasná velká dohra pro Apple, kopíruje funkci Honoru starou 2 roky

  1. Nejsem si jist ale nebyl to náhodou první Samsung kdo to mel.

  2. Správně. Čím více zbytečného bordelu si nataháte do telefonu, tím lépe. Potom všichni řeší že jim telefon nevydrží nabitý ani dva dny 🙂

  3. Všichni výrobci se snaží aby byl průstřel v displeji co nejmenší, aby displej zabíral co největší plochu. Osobně mi to hrozně tahá oči a také kupuji telefony které mají co nejmenší průstřel. Tohle je cesta zpět.

  4. Takže zase funkce, která na androidu byla dřív… Navíc android tohle nepotřebuje, jelikož jeho notifikace takhle fungují už několik let a je to jen další zabrané místo na displeji… Prostě u iPhonu je těžké udělat malý průstřel, takže se to pokusili zakrýt tímhle, ale rozhodně to není žádná úžasná funkce… Zkusil jsem to, a není to nové v ničem… U iOSu možná, na androidu je to naprostá zbytečnost…

Comments are closed.