Samsung Galaxy S23

Špičkový Samsung S23 je teď absolutně nejvýhodnější. Češi ho pořídí už za 15 490 Kč!

Čekáte na tu správnou chvíli, kdy si pořídit nový telefon? Tak právě nyní nastala ideální příležitost k nákupu. Samsung si totiž společně s partnerem Mobil Pohotovost připravil na svou vlajkovou řadu S23 nevídaně výhodnou akci. Pokud si totiž koupíte jakýkoliv model z řady Galaxy S23, dostanete k němu hodinky Galaxy Watch5 v hodnotě 6 500 Kč zcela zdarma.


Nepřehlédněte: Tajemné signály z vesmíru, které trvají milisekundy. Vědci konečně zjistili, co je způsobuje


Galaxy Watch zdarma nebo okamžitá sleva

Prázdniny jsou obdobím zasloužených dovolených, ale také slev. Jednu z nejlákavějších nabídek si pro letošní léto připravil právě Samsung. K telefonu z řady Galaxy S23 dostanete nejaktuálnější model hodinek Galaxy Watch5 40mm v krásné grafitové barvě.

Pokud ale hodinky nevyužijete, můžete je rovnou proměnit za peníze, a spolu s výkupním bonusem si tak snížit cenu telefonu až o 5 500 Kč. Tímto způsobem vás pak nový Samsung Galaxy S23 vyjde pouze na 15 490 Kč, což je aktuálně i nejnižší cena na trhu. A za tuto cenovku se špičkový Galaxy S23 už pořádně vyplatí.

Ceny S23 po odečtení všech slev a bonusů:

Samsung Galaxy S23
Zdroj: MP.CZ

Samsung Galaxy S23 za nejméně

Rozhodli jste se hodinky nevyužít a spíše si pojistit tu nejnižší cenu za nový telefon? Stačí na stránkách mp.cz/galaxys23 v horním pravém rohu překliknout na “Proměním dárek za peníze”. Tímto krokem automaticky získáváte slevu 3 500 Kč.

A pokud vám doma v šuplíku leží nějaké nepoužívané chytré zařízení, můžete jej u Mobil Pohotovosti prodat a k výkupní ceně získat ještě extra bonus 2 tisíce korun. Těmito dvěma kroky se cena za nový S23 sníží o parádních 5 500 Kč.

Speciálně u Mobil Pohotovosti pak kromě dárku a bonusu získáte ještě k telefonu prodlouženou záruku na 3 roky, což představuje dárek v hodnotě několika tisíc.

Veškeré podmínky akce naleznete přímo zde.

Total
0
Shares