Rog Phone 6

Špičkový herní mobil jde do prodeje. ASUS ROG Phone 6 je konzole do kapsy

  • Nefalšovaná herní konzole se ukrývá v těle mobilu
  • Nový ROG Phone 6 se chlubí titulem nejvýkonnější na světě

Už první ROG Phone byla nekompromisní herní bestie a do určité míry také průkopník plnokrevných gamingových smartphonů. Prakticky každá další generace stanovila novou laťku v otázce výkonu a šestka v tomto trendu podle očekávání pokračuje. Vybavena je nejen futuristickým designem, ale právě i nejmodernějším procesorem a převratnou technologií chlazení.


Nepřehlédněte: Počítač nacpal do motorové pily. Šílený Case Mod od polského designéra


Herní bestie je v předprodeji

ASUS ROG Phone 6 se v České republice nabízí ve dvou různých variantách. Ultimátní provedení ROG Phone 6 Pro (18/512 GB) stojí 33 990 Kč, základní ROG Phone 6 (12/256 GB) pak 25 990 Kč. Nejvýkonnější procesor Snapdragon 8+ Gen 1 od Qualcommu nicméně není jediným lákadlem nejnovější šesté generace. Podobně jako u předchozích generací si totiž k novým smartphonům budou moci lidé zakoupit hned několik doplňků, prostřednictvím kterých mobily přemění v nefalšovanou kapesní konzoli.

ROG Phone 6 (Pro) nabízí 6,78palcový AMOLED displej s rozlišením 2 448 × 1080 pixelů. Vyzdvihnout si u něj zaslouží především vysoká obnovovací frekvence 165 Hz a vzorkovací frekvence na dotyk 720 Hz. V útrobách obou variant tepe procesor, který je aktuálně nejvýkonnější na trhu.

ROG Phone 6 má výkonu habaděj

Akumulátor telefonu nabízí kapacitu 6000 mAh, což bohatě stačí pro několik hodin intenzivního hraní, případně pro dvoudenní výdrž při běžném použití. Vzadu jsou tři fotoaparáty s rozlišením 50 Mpx (hlavní), 13 Mpx (širokoúhlý) a 5 Mpx (makro), vepředu se pak nachází 12Mpx senzor.

Dále potěší přítomnost stereo reproduktorů s vestavěným zesilovačem nebo podpora rychlého nabíjení – z 0 na 100 % se masivní baterie dobije asi za 42 minut. Radu nových telefonů samozřejmě doprovází i nabídka exkluzivního příslušenství, včetně nového chladiče AeroActive Cooler 6 a ochranného skla Glass Screen Protector.

V předobjednávce dárek zdarma

Nový ROG Phone 6 (Pro) v černé barvě je již k dispozici v předprodeji a do 7. srpna nebo do vyprodání zásob k telefonům výrobce nabízí Aero Active Cooler 6 jako dárek zdarma.

Zdroj náhledové fotografie: ASUS, Zdroj: ASUS tisková zpráva, TechSpot

Total
0
Shares