Motorová pila

Počítač nacpal do motorové pily. Šílený Case Mod od polského designéra

  • Takhle to dopadá, když kutilové nemají žádné zábrany
  • Polský modder vzal počítač a nacpal ho do motorové pily

Člověk si myslí, že viděl už všechno. Změní to až pohled na motorovou pilu, která neslouží k tomu, co si myslíte. Nic s ní nenařežete, ale pokud byste si chtěli zahrát nejnovější hry, pak vám určitě padne do oka: není to žádný výkonný pracovní nástroj do lesa, ale nadupaný počítač.


Nepřehlédněte: Jako Iron Man. Korejci nasadí do ulic superpolicisty s nadlidskou silou a ozbrojenými robotickými psy


Počítač v „motorovce“

Modding je známá věc a mnozí příznivci moderních technologiích jím jsou doslova posedlí. Pokud někdo investuje desetitisíce do nejmodernějšího hardwaru, který poté vloží do fádní a nudné šedé skříně, pak nikdo takovou investici pohledem na počítač nepozná.

Řešením může být právě modding, kdy hardware vezmete a umístíte do něčeho, co vzbuzuje velkou pozornost. Třeba do krabice od tenisek nebo motorové pily, jak právě ukázal polský hračička Staszek „Tips“ Wiertelak, který projekt vytvořil na přání výrobce Nvidia.

Dotáhni řetěz!

Počítač vypadá skvěle, originálně, ale bohužel netušíme, jaký hardware modder použil. Víme jen, že grafiku vykresluje GeForce RTX 3080, což není žádné ořezávátko a rozběhat nejnovější hry pro tuto kartu nepředstavuje sebemenší problém.

O procesoru, množství operační paměti a dalších komponentech nevíme vůbec nic. A to je velká škoda. Nezbývá tak než doufat, že se modder brzy přihlásí s dalšími podrobnostmi. A proboha, dotáhni pořádně ten řetěz!

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Nvidia, zdroj: HotHardware

Total
0
Shares