Realme GT Neo 3T

Když chcete od Realme to nejlepší. Tento špičkový telefon je doslova na spadnutí

  • Realme GT 2 Pro se povedl
  • Telefon láká na zajímavou výbavu i cenu
  • Již brzy se dočká upravené verze

Realme GT 2 Pro (recenze) u nás v redakci nejenomže zabodoval, ale také nás hodně překvapil. Zvláště záda z biopolymeru naprosto přilnou k prstům, takže zařízení padne přímo fantasticky do roky.

Navíc má i parádní displej s úzkými rámečky; konektivita, výbava stejně jako obsah balení je těžký nadstandard, protože (nechybí kryt, nabíječka) aktuální trend u konkurence je vesměs opačný a obecně telefonu není fakt moc co vytknout.

Vylepšená novinka

Jak aktuálně informuje Gizmochina, už brzy se tento model dočká velmi pěkného upgradu. Čínská značka údajně maká na Realme GT 2 Master Explorer, který bude na předchůdce přímo navazovat.


Nepřehlédněte: Český T-Mobile napadli hackeři. Lidem v neděli nefungovalo prakticky nic


Realme 9 Pro RECENZE
ilustrační, zdroj: FONETECH.CZ

Realme vsadí na 100 W

Optikou designu zázraky nečekejte. Bude to pořád tatáž placka s pěkně řešenými zády. A pod kapotou? Tady proběhne menší „boost“. Hnacím motorem bude nejnovější procesor Snapdragon 8+ Gen 1 a výrobce nově přibalí i 100W adaptér.

Dále nebude chybět baterie s kapacitou 5 000 mAh, stereo reproduktor nebo 12 GB RAM a až 512 GB vnitřní paměti. Datum premiéry? Spekuluje se, že už příští týden!

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
0
Shares