Sony Xperia

Sony Xperia 1 II je v předprodeji. Zájemci získají bezdrátová sluchátka zdarma

  • V rámci přeobjednávky sluchátka zdarma
  • Cena Xperie 1 II je 32 990 Kč

Společnost Sony přichází na českém trhu s další zajímavou akcí, která má za cíl podpořit zájem zákazníků o její smartphony. Tentokrát se speciální nabídka týká špičkové Xperie 1 druhé generace, ke které v rámci předobjednávky obdržíte velká bezdrátová sluchátka WH-1000XM3 s aktivním potlačením hluku zcela zdarma.

Připomeňme, že Xperia 1 II byla představena už během února, ale její uvedení na pulty obchodů oddálil nástup pandemie nemoci Covid-19. Původní doporučená cena pro tuzemský trh byla stanovena na 30 990 Kč.

Cena vystřelila nahoru

Bohužel, oslabení koruny a inflace vedlo k tomu, že mobil nakonec ještě podražil. Kdo novou Xperii bude chtít, musí sáhnout po 32 990 Kč. Tato cena je již finální.

Xperia 1 II | foto: Sony

Prvotřídní hardware

Xperia 1 II zaujme 6,5palcovým OLED displejem s 4K rozlišením (3 840 × 1 644 pixelů), podporou 90 Hz a krycím sklíčkem Gorilla Glass 6. V útrobách smartphonu tepe Snapdragon 865, k němuž výrobce dodal 8 GB RAM a 256GB úložiště pro data.

Kapacita baterie má hodnotu 4 000 mAh a sympaticky působí i trojitý fotoaparát s rozlišením 12 Mpx; najdeme zde hlavní kameru, ultraširokoúhlý snímač a nakonec i teleobjektiv a 3D ToF kameru.

Model Xperia 1 II bude v nabídce v černé a fialové variantě. V prodeji bude od 15. června.

zdroj: Sony

Total
1
Shares
1 komentář
  1. Oni se snad zbláznili, ta cena je totálně mimo. Šílenci m

Comments are closed.