Sluchátka Sony

Tohle je bomba! Sony chystá sluchátka, ze kterých vám spadne brada

  • Sony patří k populárním značkám
  • Vyrábí mobily i skvělá sluchátka
  • Japonec chystá nevšední novinku

Sony stále patří k velmi oblíbeným výrobcům mobilních telefonů, i když pravdou je, že svá nejlepší léta má tahle značka nejspíš za sebou. Japonec si totiž jede zásadně na svém písečku, spoléhá na úzkou skupinu loajálních zákazníků a jak vidno, prozatím mu to vychází.

Jestliže navíc patříte mezi audiofily, jistě mi dáte za pravdu, že Sony ať už klasická nebo bezdrátová sluchátka zkrátka umí. Pokud byste si jen namátkou prošli největší české e-shopy, nenarazíte na pár kousků, ale mnohdy jsou jich tam desítky, a to i včetně populárních špuntů.


Nepřehlédněte: Google promění telefon ve vodováhu. Stačí znát kouzelné slovo


Nevšední Sony LinkBuds

Zatímco zvukový přednes může být diskutabilní (nároky posluchače jsou ryze subjektivní), nedá se jim upřít fakt, že jsou technologicky na špici. A jak se objevilo na Twitteru, japonský brand chystá v tomto segmentu další novinku.

Už z prvního pohledu je zřejmé, že zde máme něco, co tu snad ještě nikdy nebylo. Sluchátka totiž zdánlivě vypadají jako nějaká futuristická jednokolka. Obě časti jsou jakoby jen tak mimoděk spíchnuté dohromady.

Tak co na ně říkáte? Jen dodám, že nebude chybět aktivní potlačení hluku (ANC), nejnovější Bluetooth 5.3 nebo ovládaní gesty pomocí dotykových plošek.

Zdroj náhledové fotografie: Rohan, Unsplash (ilustrační)

Total
19
Shares