Bezdrátová sluchátka FreeBuds 4

Sluchátka Huawei schovaná v ptačích budkách mají své majitele. V jednom městě ale máte stále šanci

  • Huawei schoval bezdrátová sluchátka Freebuds 4 do ptačích budek po celé ČR
  • V jednom městě ale máte stále šanci, sluchátka se stále nikomu nepodařilo najít
  • O jaké město se jedná?

Akce společnosti Huawei, která v každém kraji a Praze rozmístila ptačí budky, v nichž jste mohli najít nová bezdrátová sluchátka FreeBuds 4., slavila velký úspěch.  Po sluchátkách se (skoro) všude jen zaprášilo. Výjimkou je jediné místo, kde můžete poukaz na FreeBuds 4 zdarma stále najít. Kde se nachází?


Nepřehlédněte: Huawei Watch 3: jak do hodinek nahrát hudbu?


FreeBuds 4 v ptačí budce

Akce s názvem „Jděte za jedním z nejkrásnějších zvuků“ měla za cíl vylákat lidi na zelená místa uprostřed měst, za zvuky přírody a švitořením ptáků. Právě pro ně nachystal Huawei nová zahnizďovací obydlí, v nichž čekalo na nejrychlejší nálezce překvapení – true-wireless sluchátka FreeBuds 4.

Netradiční soutěž Huawei o sluchátka FreeBuds 4
Netradiční soutěž Huawei o sluchátka FreeBuds 4 | foto: Facebook (Zdeněk Zázvorka)

Hned po zveřejnění akce a indicií se ozvali šťastní nálezci budek z většiny měst, v řádech hodin pak bylo hotovo všude kromě jedné lokace. Na svého nového majitele totiž stále čekají sluchátka, jejichž poukaz naleznete ve Středočeském kraji, konkrétně v Lysé nad Labem. Kde hledat? Je to jednoduché: buďte pozorní u zdi zámeckého parku. Následujte pokyny uložené uvnitř budky a získáte sluchátka, která nabízejí prvotřídní zvukový zážitek.

Total
0
Shares